Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Plázacicák, cicababák! Milyen...

Plázacicák, cicababák! Milyen pasi jön be nektek kinézetre? Mindent figyelembe véve, de leginkább öltözködésre koncentrálva.

Figyelt kérdés

Elsősorban igényes, trendi nők véleményére vagyok kíváncsi. Képet mindenképpen linkeljetek! Köszi


23/L


2011. ápr. 9. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Bocsáss meg, de az igényes nálad miért csak a plázacicákkal és a cicababákkal egy lapon értendők ?
2011. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem egyenértékú, de figyelemfeleltésnek jó, így sokkal többen nézik meg a kérdést. Amúgy meg nem volt kedvem szőrözni a fogalmazással.
2011. ápr. 9. 22:32
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

[link]


nem vagyok se plázacica, se cicababa, de ő nekem az a bizonyos álompasi. mivel modell, ezért az öltözködésével sincs gond, sőt.

2011. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
Szerintem majdnem mindegy, csak jó vastag legyen a pénztárcája. 24/F
2011. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Az utolsónak igaza van, az ilyen p*csák tényleg csak azt nézik, hány bőrt lehet lehúzni a csávóról.
2011. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én vadulok a metalos pasikért... [link]
2011. ápr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
hát kb. 10ből 9 plázacica (már ha ezalatt a szétszolizottbőr-szőkehaj-stb.-t érted:D) ilyen kopasz izompacsirta IQ fighterekkel jár, legalábbis én így láttam^^
2011. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legyen magas és egészségesen vékony(nem dagadt és nem sovány), édes kis cuki arca legyen! Meg jó dús, jó állású, túrni való haja!
2018. febr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!