Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Én egyátalán nem szeretem a...

Én egyátalán nem szeretem a converset. Sőt inkább utálom! Te hogy vagy vele? Van rajta egy csillagos matrica. Hűha nagyszám

Figyelt kérdés

Szerintem a converset cak a sok beképzelt majom hordja. És azok akik egy sima tornacipőt különbbnek tartanak azért, mert van ajta egy csillagos matrica.

Volt vagy 2 conversem amiket még régen vettem. Én már nemhordom őket mert annyiraciki hogy minden kis tini csajon az van.

Meg láttam egy olyan kérdést hogy valaki írta hogy miért ócsárolják a converset.

Én nekem mindenem szakadt a röhögéstől :D


2011. ápr. 10. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nem kell valakit a cipöje alapján bazanosítani.

Tény, hogy vannak akiknek elengedhetetlen kellék, de azokon nem csak a cipö az ami tucat.


Én magam is olykor converse cipöt veszek fel a farmer, ing és zakó mellé és szerintem semmi gond nincs ezzel.

2011. ápr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt conversem és nem is lesz. Nem azért, mert nem tehetem meg, hanem mert nem vágyom ilyen tucattermékre. Amúgy valóban nem nagy szám kinézetre.
2011. ápr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én azokat nem nézem le akik converse rajongók, meg van nekek stb:.

Mindenki azt hord ami neki jólesik. Én csak azt nem szeretem ha valaki akinek van converse az leszól egy olyant akinek nincs.

2011. ápr. 10. 12:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem van conversem és nem azért hordom mert tucattermék,hanem,mert tetszik.. az néz le emiatt aki akar.És attól függetlenül,hogy valakin convers van nem olyan biztos,hogy a többi ruha vagy egyéb kiegészítő is tucat.Annyira gáz az ilyen felfogás.Had hordjon amit akar,ha neki convers kell akkor legyen neki az.Ennyi erővel minden tucat termék most már.Bár ez csak az én véleményem,mert mindenki máshogy vélekedik a dologról.
2011. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.


Még senki sem szólt le érte vagy csak meg sem hallottam, de ez gondolom adódik abból is, hogy nem olyan a társaságom akik a divatot majmolják. Különben meg, ha leszólna valaki, akkor megköszönném, mert bemutatkozik anélkül, hogy kérném.

Nekem olyan dolgaim vannak, amikröl sok embernek fogalma sincs, nincs tele aggatva márkalogóval, egyszerü letisztult dolgok jó minöségben.

2011. ápr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van Converse tornacipőm, nekem sem azért mert divat, hanem mert tetszik, és a hétköznapi lazább stílushoz tökéletes. Nem olyan vagyok aki a márkára megy, van most egy sima egyszerű fekete cipőm, amit a H&M-be vettem 5 euróért.

Nekem meg mondjuk az nem tetszik, ha cicanadrágod (ami lehetőleg átlátszó anyagú) rövid pólóval hordja valaki. De mindenkinek szíve joga eldönteni mit vesz fel.

2011. ápr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt conversem, a mintája miatt vettem meg, mert beleszerettem, már nem hordom, mert sajnos szétment, de nem dobtam ki, néha nézegetem, most egy 3000 ft-os tornacipőm van a deichmanból, meg egy 700 Ft-os a kínaiból. semmivel sem különbek, mint a converse...
2011. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én lesz*rom.

nem is volt konzervem, nem is lesz.

Főleg az idióta 13 éves korosztály bolondul érte, kicsit szánalmasnak találom a dolgot.

Igazából főképp azért idegesít, mert mikor én 14 éves voltam, még hülyerocker volt, aki tornacipőt mert húzni, most meg minden retek diszkópatkányon az van:) Hát igen, a régi szép idők.

2011. ápr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!