Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg annyira jók a Triumph...

Tényleg annyira jók a Triumph fehérneműk, mint amwnnyivel drágábbak?

Figyelt kérdés

Kínait hordok, em volt még Triumoh-os fehérneműm.. Megéri?


24/L


2011. ápr. 10. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A kínais olcsó, a Triumph meg elég drága. Én olyan közép árkategóriásat hordok, szerintem menj be C und A-ba, Skálába, ott tök jók vannak, és igen, jó minőségűek.
2011. ápr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én azért vettem olyat, mert a kínai mindig kinyúlt (és mert sokszor méret sem volt, 75/D) de a Truimph is ugyanúgy kinyúlik. Mikor megvettem nagyon szép formát csinált, és jól tartott, de nem nagyon tudtam tovább használni, mint az olcsót. Ha nem számítana az ár valószínű mindig ezt vennék, de így maradok a kínainál és egy-két havonta veszek egy újat.
2011. ápr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb... nekem 2 triumph melltartóm van és megérte annyival többet költeni rá 85D a méretem és ezeknek a fehérneműknek a kínaival ellentétben rendesen van tartása kényelmes nem rég vettem 1 kínaiban melltartót mivel már muszáj volt viszont 1000ft-om volt rá..hát borzalmas nagyon rossz formát ad a mellemnek ráadásul oldalt van 1 csücsök amit be is tudok nyomni...
2011. ápr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ugyanúgy kinyúlik, mint a kínai.

Nekem a 6-7 ezer forintos melltartó sem bírta tovább, mint a piacon vett 1000-1500 forintos...

Viszont tescoban vettem egy F&F márkájút, ami tök jól bírja:)

2011. ápr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát még a melltartó egy dolog, so-so elmegy, de én még sose találtam tökéletes méretet sehol. :D

Na de ki ad ki annyi pénzt egy bugyiért?!?! xD Nekem a 300forintos kínais bugyik is évekig bírják a strapát. XD

2011. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 70E-s mellem van, sajnos erre a méretre nem tartanak sok helyen. Eleinte volt Triumphos meg Sharianas melltartóm, kb fél év után már eléggé szétmentek. Ráadásul nagyon öreges is, ronda a csipke stb.

Mostanság a Tescoban vettem, az is kb. addig bírja csak az nem úgy néz ki rajtam mintha 45 éves lennék.


20/L

2011. ápr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Melltartó és alakformálás tekintetében igen jók, sokkal jobban tart, nem jön ki a merevítő se, mint a sima kínaisnál. Én is így vagyok, igyekszem kevesebbet költeni - magamra. Hány kínaisat vettem, és mind tönkrement, akár pár felvétel után is ... Ha azt nézzük így mennyire fizetünk rá... Vannak akciók és ki lehet fogni jókat is jó áron. Egyértelműen megéri jobb márkát venni (és tudni kell használni, tisztítani is a fehérneműt, nem lehet akárhogy mosni egyiket sem). Inkább veszek egyet (középáron, nem drágán), de az illeszkedjen, tarson.
2011. ápr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!