Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik lesz a divat, szerintet...

Melyik lesz a divat, szerintetek melyik a jobb? A telitalpú magassarkú vagy a tűsarkú?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Divathoz nem értek, azt hordom, ami nekem jól áll és tetszik. :) Ha a kettő közül kell választani, akkor inkább telitalpú, de én ált. a kettő köztit szoktam hordani. Csinos, de mégse megy benne szét a lábam. :)


15/L

2011. ápr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
75%
A tűsarkú mert nekem az tetszik és abban szebb a láb szerintem.19/L
2011. ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Abszolút hidegen hagy a divat, ha nem áll jól, nem fogom magamra erőltetni, csak azért mert kitalálják valakik, hogy most az a trendi. Inkább leszek kevésbé divatos, de szeretem magam jól érezni abban amit felveszek.

Egyébként én inkább a tűsarkúra szavazok, szerintem sokkal csinosabb, nőiesebb, elegánsabb.

2011. ápr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Nálam tűsarkú a nyerő :) 16/L
2011. ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkettő tetszik

21/L

2011. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
sztem mind a kettő jó:) de.. már elég sokan veszik a telitalpút mint a tűsarkút:) sztem ha te pl. nem szereted a telitalpú magassarkút akkor ne hord csak azért mert az a divat:)
2011. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 LeeWie ***** válasza:
Remélem a tűsarkú marad! Szerintem annál csajosabb lábbelit nem tudnak kitalálni :) 21/L
2011. ápr. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!