Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szegeden tudtok angol használt...

Szegeden tudtok angol használt ruházati boltot?

Figyelt kérdés

mert régebben volt egy ahova jártam ,csak az elköltözött vhova..pedig ott jó cuccok voltak..

am meg nem azt kérdeztem h mennyire nem vagyok menő és milyen nyomorék vagyok mert használtruhaboltba járok...hanem azt h hol van ilyen?..és ha jártatok ott akkor mennyire jó, megbízható?


2011. ápr. 10. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudok.
2011. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van a mix udvarban egy. Az is jó, de időközben átszoktam az olajbányás térire, van mindkét helyen vállfás és kilós is.

És szerintem senki nem fog leosztani, mert múltkor volt egy hasonló kérdés és a többség szeret járni. Nem égő, mint régen. Sőt egy csomó ember akit látok a boltban ki nem nézném belőlük h ilyen helyen vásárolnak. :D Én is szeretek járni, és ráadásul nem jön velem szemben egy ruhám sem. Sőt spórolok is vele. :)

2011. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikszáth udvar, a bolt neve mix. :)
2011. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A nagyáruháznál kb 3 boltból kettő turi. xD

A feketesas utca körül is van egy jó pár.

Gogol utca

A 4es végállomásánál is van egy.

Szóval hiány nincs. :D Nem tudom melyik mennyire jó, nem jártam még végig őket, de sztem könnyen kiderítheted :D

2011. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!