Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Humanic vs. Deichmann?

Humanic vs. Deichmann?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy a humanicban vannak 7000-ért topánkák és magassarkúk és nem is rondák. A Deichmannban 6000ért vásárlok.

A kérdés az, hogy jobb-e a humanic (minőségre), megéri-e hozzádobni plusz egy ezrest?


2011. ápr. 11. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy nagy átlagban azonos a minőségük, de a Deichmannban egyes példányok csapnivalóak. Amúgy ezeknek főleg a talpával és a sarkával szokott bajom lenni, nagyon csúsznak, gyorsan kopnak. Volt olyan deichmannos cipőm, amiben az aszfaltozott lejtőn alig tudtam hazajönni, mert úgy csúszott, de nem volt sokáig gond, mert három hét alatt eltűnt a talpa:D Ja és a Deichmann javára szóljon, hogy a hibás cipőket szó nélkül visszaveszik, ahogy ezt a cipőt is.
2011. ápr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Én is hallottam már sokszor hogy a deichmann cipők nem jók minőségre, de nekem még sosem volt velük problémám... A magassarkúim amik onnan vannak csak a parkettán csúsznak..
2011. ápr. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanaz as kategória. Mindkettő egy csapnivaló szemét! Mindegyik cipőmnek, amiket ott vásároltam, eltört a talpa. Mintha csak a kínaiban vásárolnál, csak nem 2500ft-ért veszed meg, hanem 3-4 szereséért. Végülis kínai gyártmány.
2011. ápr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő ugyanolyan szerintem is. Mindkettő csizmám csúszik, beázik, és hamar elkopott a sarka:D viszont a Deichmannban vett sportcipőmben pozitívan csalódtam, nem ázik be, és tök jól bírja, hogy pozitívat is mondjak.
2011. ápr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hasnoló a kettő,én is azt hallottam h a deichmannban szü nélkül viszaveszik ha valaminek baja van és nem köcsögösködnek szóval ez annak a javára irható fel.
2011. ápr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a humanicban vásárolok, mert sok jó és drága márka is van. Jobb a garanciája, mint azoknak a márkáknak a saját boltjában és sokkal jobban az akciók. Pl. míg a saját márkaboltjában ugyanazt tél végén két ezer forinttal adták olcsóbban (52ezer helyett 50ezerért) a humanciban 52ezer helyett 26 ezerért adták) azon kívül, ha visszaviszem szó nélkül csere, míg a saját boltjában nyafognak, hogy biztos nem jól használtam, meg akkor elpostázzák bevizsgáltatni stb.
2011. ápr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk most 3 éves a deichmanos tornacsukám, és semmi baja. Bár ugyanezt a hasonló korú humanicos magassarkúmról is elmondhatom.

Igazából én egyik cipőmön sem tapasztaltam, hogy hamar szétjött volna.

Jobban szeretem a deichmannt, mert az olcsóbb. 7000-et kicsit sokallok egy pics*sz*r topánkáért...

2011. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy a Deichmannt, már kicsit unom. Nemrég sokat kellett buszra várnom és unalmamban bementem a humanicba mert láttam, hogy vannak 7000ért (általában 10 fölött látok árakat) tavaszi cipők. És úgy tűnt, hogy jobb a választék, sok minden megtetszett elsőre és ezt a deichmannról nem mondhatom el, ott van hogy harmadik alkalommal megyek be, mire találok egy cipőt ami tetszik.

Azt hiszem, megpróbálkozok egy humanic cipővel.

2011. ápr. 11. 18:13
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. ápr. 11. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!