Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Leopárdmintás ruhához fekete...

Leopárdmintás ruhához fekete vagy testszínű (nem fémszálas! ) harisnya? A cipő fekete tűsarkú, talán piros talppal de ez nem tuti.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
én testszínűt vennék fel
2011. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is testszínű
2011. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. És a másik, hogy most még nem lehet azért harisnya nélkül felvenni miniruhát, igaz? Nálunk havas idő volt. :)) Szóval a válasz egyértelmű. :/ A cipőm orra csukott vagy nyitott legyen?

Nekem meg még az a gondom, hogy ha rövid a ruha olyan rossz, mert a harisnyákon mindig van egy sáv ilyen más színű rész, ami a comb fölső részén kezdődik és derékig olyan, vagyis elüt a lábszárak színétől. :S

Nem lehet olyat kapni, ami egyszínű teljesen vagy legalább nincsenek "foltok" rajta itt-ott....?

2011. ápr. 11. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni olyan harisnyát is, amin nincs külön rész, vastagabb anyagból, de nem tudom én sem, hogy hol. De anno nekem egy fellépésre kellett, és akkor tudom, hogy tudtam szerezni. Viszont szerintem, ha a ruhád nem takarná el azt, akkor gondold át még egyszer, hogy biztos jó választás-e, vagy ha igen akkor mivel, nehogy közönséges hatást érj el!
2011. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos választ küldtél, köszönöm szépen. :)

A ruha bulira lenne, nem olyan nagyon-nagyon-nagyon rövid, de nem is hosszú. :)) Templomba pl. tuti föl nem venném, de buliba szerintem még belefér. :)

2011. ápr. 12. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!