Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes megvenni a Converse...

Érdemes megvenni a Converse tornacipőket?

Figyelt kérdés
Vegyes véleményeket hallottam, volt akinek 2 hó után úgy nézett ki mint ha 2 évet használta volna, volt aki meg azt mondja hogy semmi baja évek után sem. Most szeretnék csukát venni és tájékozódom.
2011. ápr. 12. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ár/érték arányban egyértelműen NEM. Egy egyszerű tornacsuka-szerűséghez képest még akkor is nagyon magas az ára, ha ezer évig is "él". Ha emocionálisan vonzódsz hozzá és megengedheted magadnak és nagy vágyad, akkor miért ne vehetnéd meg? Ferrarit is vesznek, pedig 3-4 ház árába kerül és "csak" egy autó.
2011. ápr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék. Akciós a tisza dorkó.

2011. ápr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Párommal szombaton vettünk 2 tornacipőt, én is hezitáltam, hogy vegyünk e vagy ne, de más tornacipő nem nagyon van.

Glamour kuponnal vettük ami -20%ot jelentett, így az én cípőm 16ezer helyett 12.800.- , úgy voltam ennyit egíyszer kiadok érte, ha már dolgozok.


Javaslom neked, hogy májusban lesz joy kupon, ugyan olyan mint a glamour, és olcsobban vedd meg.


Tapasztalatot még nem tudok mondani, de 4 nap óta még semmi baja:D 23/N

2011. ápr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na, nem vagyok márkafüggő, csak gondoltam hogy tovább bírja mint egy deichmannos tornacsuka, meg azért felvéve az olcsóbbnak a formája is más lábon. Igen, tudom lemaradtam a glamouros akcióról:( De a TISZA cipő is nagyon tuti!!!

Lehet hogy - bár fehéret szerettem volna - beújítok egyre., köszi a linket!!!!

2011. ápr. 12. 12:58
 5/8 anonim ***** válasza:
dE május elején, ha addig vársz írtam, hogy lesz a joyba ugyanolyan kupon.
2011. ápr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet tudni hogy mikor? vagy honnan lehet arról értesülni mert normál esetben nem veszek sem joy-t sem glamourt.:)
2011. ápr. 13. 06:52
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tisza cipis linket, elmentem próbáltam, de ez a slim talp ez nagyon gáz:( legalábbis rajtam, mintha eljártam volna a talpát, és 8 éve hordanám:D
2011. ápr. 13. 15:37
 8/8 anonim ***** válasza:

én se szoktam venni, a munkatársamtól csórtam el a kupont, neku nem kellett, így nekem adta.


itt a link hogy hány nap van még hátra, ráadásul másodpercre pontosan.

Már most vedd meg az újságot,

[link] mert hamar elfogy.

2011. ápr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!