Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sorra járom a ruházati üzletek...

Sorra járom a ruházati üzleteket, de mostanában sehol sem tudok venni a stílusomnak megfelelő ruhadarabot venni. Hol tudnék vásáolni?

Figyelt kérdés

Egyre jobban szembesülök azzal, hogy csak az adott divatnak megfelelő ruhadarabokat látok az üzletekben, de nekem nem mindíg állnak jól pl a szűk répanadrágok. Tudnátok segíteni hol tudnék vásárolni?

Szeretem a kapucnis testhez simulós hosszúujjú pólókat, a kapucnis zippes pulcsikat, a trapéz naprágokat.


2009. márc. 2. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a jeans Clubban mindig találok magamnak ruhát. ÉN általában alter cuccokban járok, amit tényleg ritkán lehet kapni, ezért rákeresek a neten, és megvarrom harmadannyi pénzből:) Ha van lehetőséged varrasd meg te is.
2009. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Jean's club a legjobb.Én még az aboriginalt is szeretem de ott is is inkább divatcuccok vannak.De pl:a belvárosi üzletekben (amik drágábbak is)ott tutit hogy találsz a stilusodnak megfelelőt.Ott nem csak a divastra hajtanak.
2009. márc. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a váklaszokat. Sajnos nincs lehetőségem a varratásra, de középiskolában tanultam varrást (bár csak orientációban) de lehet megpróbálkozom én vele, ha más lehetőség nem lesz.
2009. márc. 2. 13:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha sok időd van és Pesten élsz, miért nem nézel szét az igényesebb, extra minőségű turkálókban? Bár én miskolci vagyok, de ide itt is van néhány szuper minőségű holland és angol ruhákkal foglalkozó turi. Persze sok idő kell a válogatáshoz, de olyan vadonatúj (még a címke is bennük van!) Puma, Adidas stb. cuccokat szoktam kifogni, amelyeket a magyar márkaboltokban sehol sem találnék meg.


Például a múltkor 2000 Ft-ért adták a cipők kilóját, és egyáltalán nem használt, címkés Converse-tornacsukát fogtam ki, nagyon jól néz ki és 1800 Ft-ot fizettem érte.

2009. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hmmm... nem is rossz ötlet. egyébként már többször gondolkodtam rajta. Én is miskolci vagyok :P
2009. márc. 2. 14:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is válogatós vagyok ruha téren. Eddig az angol turikban találtam a legjobb dolgokat, egyedi és minőségi cuccok. Ráadásul olcsón, hát kell ennél több?:)
2009. márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!