Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cicanadrághoz (leggingshez)...

Cicanadrághoz (leggingshez) milyen felsőt vesztek fel, hosszút vagy rövidet (nem az ujjhosszra gondolok)? Linkelek egy képet: Én ilyesmit vettem, de nem tudom hogy ezt csak valamilyen hosszú felsőhöz lehet húzni, pl tunikához vagy bármihez!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 13:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a itt a linkelés ami kimaradt a kérdésből: [link]
2011. ápr. 14. 13:05
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én semmilyen felsőt se mert nem hordok ilyet. De szerintem az ilyen gatyát csak hosszított felsővel néznek ki jól, röviddel közönséges szerintem és csak annak áll jol maximum röviddel akinek iszonyat jó segge és lábai vannak, de akkoris közönségesnek tartom úgy.
2011. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ehhez inkább hosszú felső való
2011. ápr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Huh, ez a cicanadrág vmi borzalmas...Én sima feketét és szürkéskéket hordok, rövid felsőkkel. Sokkal jobban néz ki mint a segg alatti tunikákkal :). Nem akarok beképzelt lenni, de ehhez kell a jó segg, ami nekem megvan, de rengeteg edzettem és edzek érte...:D
2011. ápr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a leggins íratlan szabálya hogy csakis, hangsúlyozom csakis (!!) hosszú felsővel szabad őket felvenni.. :)) aztán hogy megtartod e,vagy sem,az már a te dolgod,mert ha a saját stílusodból adódik,hogy neked jobban tetszik röviddel,akkor oké, de ha még igazából te sem döntötted el, akkor egyértelmű hogy hosszúval!! :)) ez nem kérdés :))
2011. ápr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két osztálytársam is van, aki szokott cicanacit hordani és gyakran előfordul, hogy normál derekú felsővel párosítják. Szerintem ez nem szép. A legging hosszított derekú felsőkkel néz ki jól. Hiába van valakinek jó alakja, szerintem is közönséges a leggins + normál derekú póló párosítása.

Ritkán hordok cicanacit, de ha azt veszek fel, ahhoz mindenképpen hosszított derekú felsőt választok:)


Szerintem a cicanaci ilyesmi ruhákkal néz ki jól (tehát a hosszított derekú felsőkkel):

[link]

Itt egy nagyon jó cikk erről:

[link]


15/L

2011. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!