Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Faterom azt mondta, hogy egy...

Faterom azt mondta, hogy egy ruppót nem ér, ahogy freestylezom ( * ) szerintetek milyen szerkót nyomassak, hogy meggyőzzem? Ajánlhatnátok valami divatos ruhát, hogy lássa rapper vagyok!

Figyelt kérdés
* [link] Sa=t&source=web&cd=4&ved=0CDQQFjAD&url=http%3A%2F%2Frapnyelv. Freeblog.hu%2Farchives%2F2008%2F04%2F26%2Ffreestyle_freestyle_rap%2F&ei=9R6nTcaJEoaDOrqqsYAK&usg=AFQjCNF-GwZEqAM693Xck5pwAX0BgbKQuA
2011. ápr. 14. 18:22
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Azzal semmit nem fogsz neki bizonyítani, hogy máshogy öltözöl...inkább abban bizonyíts neki, hogy tudsz kezdeni valamit a tudományoddal. Kezdetnek az is jó, ha helyi rendezvényen fellépsz ingyen, aztán egyre jobb helyeken.
2011. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

ma 19:24

Kösz,tudod,hogy nekem csak ez számít, az elismerés!! Ezért is akarok valamit már most kezdeni magammal! Nézd meg a korombelieket,csak tengődnek céltalanul és még céljuk sincs! Én meg már tavaj bokorbaránottam egy csajt! Nesz@rakodjunk mind emberből vagyunk nemigaz? Érző lények! Én tisztelem a másféléket is,nem ez válogatja,tudom,hogy vágod!!

2011. ápr. 14. 19:35
 23/33 A kérdező kommentje:
Ez odáig oké,de van egy olyan hamis mondás,hogy nem a ruha teszi...talán nem így van és igen is odateszi,csak nem annyira mint szeretnénk! A ruha öltöztet ,ahogy a szemüveg is ,persze ettől még lehetsz egy átlagos senki,de valjukbe a megjelenésre adunk!
2011. ápr. 14. 19:41
 24/33 A kérdező kommentje:
Az utcsó komment a ma 19:25-nek ment!!
2011. ápr. 14. 19:41
 25/33 anonim ***** válasza:

Mekkora egy tuskó lehetsz...írnak egy csomó jó ötletet, te meg fikázod...

19:25-ös válaszolónak nagyon igaza van, mert attól nem leszel jobb, ha jobb ruhákban vagy...főleg nem az apád előtt, aki kiskorodban a sz.ros feneked törölte.

Ha neki akarsz bizonyítani, akkor bizonyíts azzal, hogy elértél valamit a rappel...

2011. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem édesapád akkor venne komolyan ha,

1, helyesen és szépen alkalmaznád a magyar nyelvet (ne haragudj de majdhogynem sírva röhögök a beszédstílusodon, süt róla, hogy 15 vagy :)))

2, mindezt írásban is megtennéd

3, tanulmányi téren eredményes lennél (erről nincs információnk persze, de ha ez megvan, általában nem kötnek bele a szülők, hogy a gyermeküknek mi a hobbija, kedvenc zenéje, amíg az nem befolyásolja az előrehaladásukat).


Még annyi, hogy attól, hogy magadra húzol egy hacukát, nem fog elismerni, hiszen édesapádnak valószínűleg gőze nincs róla, mi az a rapper vagy hip-hip irányzat.


Ha mégis ez a célod, akkor ajánlanám a google-el való barátkozást, melynek során beírod a keresőbe a lakóhelyed és a hip-hop/rap ruha/ruházat szavakat, és máris tudni fogod, hova kell menned.

2011. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Csak felületesen értek ehhez a stílushoz, de nekem az dereng, hogy ez pont a koszos-szakadt gettókölykök zenéje.

Nem szégyen turiból öltözni. A respect meg majd akkor jön, ha le is teszel valamit az asztalra. Eleinte mindenki porbafingóként indul, de talán jobb is, ha megtanulod megbecsülni az elismerést. A raphez egyébként nem ártana választékosabban beszélni, mert ott beza nem az énekhangod a lényeg, hanem a szókincs és a gondolat.

2011. ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

tudod kisfiú az a baj, hogy elképzelem, ahogy élőben így beszélsz, és inkább műmájernek hat mintsem meggyőzőnek...süt rólad, hogy ez betanult szöveg lényegében..ruhától, beszédtől nem leszel meggyőzőbb...szerintem...viszont itt van pár link, ahogy öltözhetsz pl, ha már magadtól nem tudsz rákeresni, ill magadtól nem ismered ezt a stílust...kinézetileg...bár tény, hogy ez számít a legkevésbé, de azért itt van:


[link]

[link]

[link]

[link]


stb...amugy nem csodálom, hogy apukád csupán futó hóbortnak tartja ezt:) az meg hogy berángattál egy csajt a bokorba nem nagy teljesítmény a mai világban ;)

üdv...

22L

2011. ápr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
hanyag elegancia :) keress rá :)
2011. ápr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
szerintem szánalmas ez a beszédstílus. apukádnak ezzel akarsz bizonyítani? meg azzal, hogy berántottál egy csajt a bokorba? szerintem ez szégyen. ezek a divat műmájer szövegek nagyon megjátszottak, egy normális ember hülyének néz inkább.
2011. ápr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!