Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Jeans Club ruhák és a Tally...

A Jeans Club ruhák és a Tally Weijl ruhák között mekkora különbség van, melyik hanyad osztályú minőség?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 08:31
 1/4 anonim válasza:
100%
szerintem a minőségük kb. egyenlő szinten van, tehát olyan átlagos. A különbség a kettő között a stílus. Míg a Tally Weijl csajosabb, dögösebb, addig a Jeans Club inkább lazább, sportosabb, persze vannak kivételek. Árban sincs nagy különbség.
2011. ápr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyi bizonyos, hogy a Jeans Club ruhái minőségileg sz@rt sem érnek. Én dobálom ki pár mosás után őket, mert úgy kinyúlnak, hogy az valami borzalom...
2011. ápr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Minőség nagyjából ugyan az. Jeans Club úgymond alapnak való ruhákat árul általában. Ez alatt azt értem, hogy náluk halmokban állnak az olyan pólók, amiken vagy nincs semmi, vagy csak egy philip russel felirat, különlegesebb ruhák elég ritkán vannak.
2011. ápr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jeans Club semmit nem ér, nem hiába csődöltek be, és zárták be mindenhol a boltjukat... és azért volt különbség, a Tallys ruhák százszor jobbak.
2012. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!