Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a különbség a darabos és a...

Mi a különbség a darabos és a kilós turkálók között?

Figyelt kérdés

Hogyan kell ezeket elképzelni?

Illetve melyik éri meg jobban?


(Győri vagyok, ha valaki esetleg tudna itt ajánlani turkálót, azt megköszönném.)


2011. szept. 25. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A darabosak általában inkább vállfán vannak, a kilósak inkább hagyományos "túrósak". De kivételek persze akadnak.


A fő különbség az, hogy míg a darabosnál rajta van az ára, a kilósnál leméri az eladó és aszerint fizetsz. Mintha gyümölcsöt vennél.

2011. szept. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kilós jobban megéri..legalábbis nyári,vékony cuccoknál mindenképp. Pólók ilyen 400körüli összegre jönnek ki,míg a darabosnál olyan 800tól kezdődnek..
2011. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A vállfa nem különbség, ahová én járok, ott is vállfán van minden, és mégis kilós.


Amúgy úgy kell elképzelni, hogy a darabárasnál minden ruhadarabra egyedi ár rá van írva, és annyiba kerül. Mint egy sima ruhaüzletben.


A kilósnál meg megfogják a ruhákat, amiket kiválasztottál, ráteszik a mérlegre (pontosan, mint a zöldségesnél) és úgy fizetsz.


szerintem a nyári cuccoknál mindenképpen jobban megéri a kilós, mert a kis nyári felsők, meg szoknyák olyan kis súlyúak, hogy csomót tudsz venni 1-2 kilóból.


A pulcsiknál meg kabátoknál már kérdéses, hogy melyik a jobb, mert azoknak elég nagy a súlyuk, azokkal lehet, hogy jobban jársz darabáras turiban

2011. szept. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!