Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túl hosszú a farmer, tanácsok?!

Túl hosszú a farmer, tanácsok?!

Figyelt kérdés

Egyenesszárú farmerjaim vannak nagyrészt, meg csőgatya (most is azt vettem volna, de már túl csicsásak vannak), és bőségbe ugye ami jó, az hosszra túl hosszú. Tudom, így ebből lejön hogy van rajtam felesleg, próbálok az eltüntetésén dolgozni. De addig is, hogy oldjam meg azt, hogy ne legyenek túl hosszúak a gatyák? Mert legalább 5cm-mel hosszabbak. Mert hülyén néz ez így ki, betűrni se tudom, és ha feltűröm, az se néz ki a legjobban... :S


[link]


2011. ápr. 15. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
én le szoktam vágatni belőle
2011. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elviszed varrónőhöz, aki levág belőle neked
2011. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én nekem minden farmerom hosszabb,amelyik pont kényelmes (nem azért van ez mert dagadtak vagyunk,hanem én legalább is alacsony, de vékony vagyok.)Szabóhoz elviszem,nekem ezer forintért megcsinálja
2011. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek az legyen, hogy a végéből legyen levágva? Már úgyse fogok nőni szerintem. Köszi a válaszokat!
2011. ápr. 17. 11:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát persze, de te hogy nőttél fel, nem volt soha levágva és felhajtva egy nacid se? Én pl csak simán alacsony vagyok, sokszor le kell vágatni az aljából. Varrónő kb 500-1000ft között megcsinálja (én magamnak, de az más kérdés). Levág belőle és ugyanúgy felvarraja a végét, semmi nem látszik utána abból, hogy valamilyen módosítás történt.
2011. ápr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
pff... én levágom, a végét felvarrom belűlről, és levasalom ennyi .. nyoma sincs... senki nem azt fogja nézni hogy milyen a nadrágszárad, de most komolyan arra nem gonoltál hogy vágd le??? télleg hogyan nőttél fel??? nekem mindig voltak olyan gatyáim amikből vágva volt....sőt még amiket kinőttem és rövid volt azokat levágtam rövidgatyának..:DD ennyi nah rem, hogy segitettem nahhelloszijja
2011. ápr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!