Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a "tinik világában" jelenle...

Mi a "tinik világában" jelenleg a legutolsó divat? Mit a legdivatosabb felvenni egy átlagos hétköznapra?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Cső (tapadós) farmer vagy cicanaci, Converse tornacipő, cicanacihoz valami csinibb topánka (balerina pl.) mintás póló.

Kézitáska.

2011. ápr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
fekete bőrdzseki, tornacipő, cicanadrág, virágocska a hajcsiba, napszzemcsii.Nézz körbe az utcán, mintha klonozva lennének.. -.-
2011. ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ja, a kamu luis vuitton táskát elfelejtettem.
2011. ápr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Angliában és Amerikában nagyon nagy divat a magasabb derekú nadrág, betűrt ing vagy póló, magassarkú vagy oxford cipő stb.. ehhez képest hol tart a divat Magyarországon.
2011. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Uccsó válaszolónak igaza van.

Pont úgy öltözködöm,ahogy leírta.Oxford cipő,magas derekű nadrág,betűrve egy lezser inggel.Tökéletes.:)

2011. ápr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én mostanában rengeteg virágos dolgot hordok és szandit. virágos egyberészes szoknya,vagy akár egy ing..:) sztem ez is kezd bejönni a divatba.

a dorkót csak a kisebb fiatalok hordják (max 18 éves korig) az felett az a hagyományos mamacipő hódít. legalábbis én az egyetemen majdnem mindenkin ilyet látok :)

2011. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

converse vagy devergo póló, levi's vagy wrangler nadrág , hozzá egy stílusos fekete öv , levi's cipellő.

Ezeket hordom mert egyedi és mondhatni elég jó cuccok , egyébként meg sz**ok a divatra , szerintem ezekkel jobb vagyok akármilyen divatb**nál :D

2012. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!