Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mindenkinek így bolyhosodik a...

Mindenkinek így bolyhosodik a Lonsdale pulcsija?

Figyelt kérdés
kb 3 hete vettem a pulcsit, nem hordtam annyira durván, nem minden nap, kb 1 héten 2szer. nemrég lett kimosva először, és máris tiszta bolyhos. már előtte észrevettem hogy az ujja, meg az oldala(ahova hozzáér az ujj rész) elég bolyhos. mindenkinek ilyen hamar, vagy csak termékhiba? írjatok tapasztalatot, és hogy mivel tudnám eltűnteni! írjatok kort, és nemet is!:)
2011. ápr. 16. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van Lonsdale felsőm, de nekem nem bolyhosodik. Igaz én nem hordom olyan gyakran. Nővérem viszont igen, de az ővének sincs baja. Amugy van ilyen borotvagép azzal lehet leborotválni az ilyen bolyhosodást.
2011. ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor lehet hogy az én pulcsim valami gyártóhiba, vagy epdig már úgy vettem, hogy valaki hordta, csak visszavitte, mert nem volt jó a méret, vagy nemtom
2011. ápr. 16. 16:54
 3/3 anonim válasza:
Neh tudom h milyen a lonsdale pulcsi de a kotott puloverek is szoktak bolyhosodni azokat meg le tudod szedni ugy hogy leborotvalod.
2011. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!