Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miskolcon hol kaphatok FÉRFI...

Miskolcon hol kaphatok FÉRFI CSŐSZÁRÚ farmernadrágot?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok pár helyet ahol tudnék venni, esetleg linkeljetek.És árban körülbelül mennyi?
2011. ápr. 16. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Homokos vagy?
2011. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert csőszárút akarok venni? :D Ember ne nevettess...:DDD És RENDES válaszokat kérek.Kössz.
2011. ápr. 16. 20:44
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


Ilyenre, ilyesmire gondoltam.

És kérek mindenkit mégegyszer, rendes választ adjatok, amivel segítetek. -.- Ne kérdezzétek, nemvagyok meleg.Szal, csak tényleg RENDES válasz! :)

2011. ápr. 16. 21:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó nem vagy meleg. (Tegyük fel.) Akkor minek neked csőgatya?! -.-" Am szerintem webshopokban simán lehet kapni...
2011. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem csak azok hordanak, fogjátok már fel!! -.-
2011. ápr. 16. 21:31
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
De, csak azok. Főleg, hogy belinkeled jásztib bíbört, vagy valami klónját. Amúgy a -.- jeledből is látszik, hogy búza vagy...
2011. ápr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Nem vagyok Miskolcon járatos, de egy ötletet azért adok:

Vegyél női csőgatyát! Sokkal jobbak, minden szempontból. Persze normálisat, nem csillogó-villogó virágmintásra gondolok. :) És lehet kapni minden boltban száz félét. Próbálj fel pár egyszerűbbet, nagyon jól tudnak kinézni! :)


Nekem a farmerjaim nagy része női csípő csőgatya, és nagyon jól állnak. Arról nem is beszélve, hogy sokkal kényelmesebbek, mint a férfi gatyák. Hiszen a női gatyák mind sztreccsesek, a férfi gatyák meg szinte egyik sem. Egy divatos feszes farmerben, leülni tök kényelmetlen, ha nem sztreccses. Én mióta kipróbáltam egy sztreccsfarmert, már csak ilyet veszek magamnak. És tojok rá, hogy női, hiszen sokkal jobban is néz ki. Az hogy sztreccses, azért is jó, mert jobban kiadja az ember alakját. :)


Sok vékonyabb pasi - többek közt én is - azért is vesz nőit, mert ebből van rávaló kis méret is, férfiből meg csak nagyokat találok, amik lógnak a fenekemen, meg máshol is, mint tehénen a gatya. Ha meg már csőgatyát veszek fel, akkor az legyen tapadós mindenütt, bénán néz ki, ha lóg az ember fenekén.


És az sem utolsó szempont, hogy a nőit meg lehet venni sokkal olcsóbban. Én általában kínaikban szoktam venni, olyan 2-3000-ért. Sőt a választék is tízszer akkora, mint férfi gatyákból.


27F

2011. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Miskolcon H&M-ben lehet találni

Bár én nőit vettem ott de nem látszik meg rajta.

2011. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kínaiba,H&M,turi,jeans club
2011. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!