Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan oldható meg, hogy ne...

Hogyan oldható meg, hogy ne járjon ki a lábam a cipőmből?

Figyelt kérdés
Sajnos elég kicsi a lábam, gyakorlatilag gyerekméret. Általában jó szokott lenni a 36-os cipő úgy, hogy sarokfogót rakok bele ill. egy talpbetétet, de sajnos most megjártam egy nagyon szép cipővel, amiből még így is kijár a lábam. Van ötletetek, mit lehetne még tenni? Vagy felejtsem el? :(
2011. ápr. 17. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

35-ös a lábad?

Mert ha igen,akkor a Deichmann-ba vegyél szerintem cipőket,mert ott vannak xs-es méretek is,meg a gyerek cipők is nagyon jók.Mert szerintem az ellen,hogy ne járjon ki a lábad a cipőböl,nem nagyon van megoldás.

2011. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, 35-ös, de néha még az is nagy :( szoktam a Deichmann-ban is vásárolni, de nagyon kevés modellből van 35-ös és az sem mindig tetszik.....és hát gyerekcipő, elég furán mutatna egy kosztümhöz ;-) (tény, h egyedi lenne a stílusom :D:D)
2011. ápr. 17. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor felpróbáltad, nem tűnt fel, hogy kijár belőle a lábad?
2011. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem is 35-ös a lábam,és nekem a múltkor magassarkú kellett volna,és elmentem a Deichmannba.És olyan jót találtam 35-be...,Úgyhogy szerintem ott jól nézz szét,vagy kérd az eladók segitségét.:D

2011. ápr. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!