Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Egy bizonyos, most...

Csajok! Egy bizonyos, most divatos szürke vászon táskát keresek! Hol kaphatnék? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben 2-3 lánynál is láttam. Nagyjából közepes/ nagy méretű. Két füle van, azok kicsit "nőiesebbek", talán valami dísz is van rajtuk, karikával kapcsolódnak a táskához, vagy ilyesmi, nem tudom, ezt annyira nem figyeltem.


Talán olyan pamutszerű anyagból készült és azt hiszem, hogy az elején (tehát nem az oldalán) van egy cipzáras zseb, ami nekem úgy rémlik, hogy fehér. Vagy legalábbis cipzár díszítés. Maga a táska is cipzárral is záródik. Eléggé strapabíró táskának tűnik, van normális tartása, formája, szóval nem ilyen zsákszerű, ugyanakkor nem is merevített. Nem ilyen edzőtáska, sporttáska, szóval nőiesebb, divatos.

A színe szürke, de abból is ilyen világos,halványabb, látszik, hogy tavasz-nyárra tervezték.

Márkajelzést nem láttam rajta, szerintem nem tipikus márkás termék, pl. nem adidas, nike vagy ilyesmi. (aztán lehet, hogy mégis)

Ezekben a termékekben eléggé otthon vagyok, úgyhogy szerintem új kollekció darabja lehet, az elmúlt 2 hétben láttam csak ilyet, biztos, hogy nem régi, visszatérő darab.


Arra gondoltam, hogy esetleg H&M-es, vagy New Yorkeres. Utóbbiban jártam, ott nem láttam.


Ha valaki esetleg ráismer így, leírás alapján és tudna segíteni, hogy hol lehet ilyet kapni, azt megköszönném!


2011. ápr. 17. 22:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!