Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz, ha valaki (drága, márkás)...

Gáz, ha valaki (drága, márkás) fekete bőrdzsekit hord?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 02:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mert a hippik,a melegek, a skinheadek, a csövesek, a suttyó zenészek és még sorolhatnám, mindenki hordja ezeket.
2011. ápr. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miert lenne gaz? En az olyan embereket tartom gaznak, akik csupan a kulvilagnak akarnak megfelelni. Azt veszel fel, amit akarsz.
2011. ápr. 19. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor te nem mo-n élsz ember ! Itt csak és kizárólagosan a külvilágnak kell öltözködni :(
2011. ápr. 19. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen az. Azonnal vidd el es add oda egy hajlektalannak!
2011. ápr. 19. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Valoban nem Mo-n elek. Ez a gondolkodasbeli kulonbseg meg is latszik az itteni emberek oltozkodesen.
2011. ápr. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem van akkora egóm, hogy simán azt veszek fel, ami nekem tetszik. Van egy 8 évvel ezelőtt vett fekete bőrdszekim, ami teljesen újszerű állapotban van. Egy ideje nem hordtam, most kezdem újra felfedezni magamnak. Egyébként eddig még soha senki nem mondta, hogy rosszul öltöznék, de ha bele is futnék ilyen "húdegázozóba" szerintem lepattanna rólam a kritikája.
2011. ápr. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lizának megy egy baráti jótanács: dobd le magadról a megfelelniakarás béklyóit! Hidd el felszabadulsz.
2011. ápr. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én szkinhed vagyok, mégse hordok bőrkabátot...
2011. ápr. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz, amit akarsz. Azt veszel fel, amit akarsz. Ha érdekel mások kritikája, az a te bajod. Engem sosem érdekelt.
2011. ápr. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én magamnak varrok ruhákat mindenféle anyagból, ami megtetszik. Van akinek tetszik, akinek nem, azt meg sajnálom.

13L

2011. ápr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!