Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Már megint jön a zokni-szandál...

Már megint jön a zokni-szandál párosítás? Már most kezdik hordani az utcán :S Mi abban a logika?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Ugye ezzel azt akarod mondani,hogy van néhány szerencsétlen aki így felveszi és nem azt,hogy divat lett?
2011. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem jól néz ki, örülök, ha már itthon is felveszik^^ Lookbookon rengeteg ilyen összeállítást látta, és mind cefet jók voltak*.*
2011. ápr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
59%

Ha beleizzad a láb zokni nélkül a szandálba,akkor azt a szandált másnap ugyanúgy felveszi olyan izzadtan büdösen valaki?Pfuj.

Hát ezért van mindig büdös a buszon.

2011. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Utolsó!Igazad van,nem hiszem hogy valaki minden este kimossa a lábszagos szandálját.Divat,vagy nem,praktikusabb és kész.Mással meg nem kell foglalkozni,kit érdekel más miben jár?
2011. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen tetszik, bár modelleken jól néz ki tényleg. :D Az életben annyira nem. :( Pedig jó lenne, mert nekem minden szandál véresre töri a lábamat, meg úgy általában minden cipő zokni nélkül. Nekem ennyiből lenne jó. XD
2011. ápr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

én elvből nemhordok szandált mert szerintem nagypapás/ovodás viseletxD

papucs 4 ewah!

14/f

2011. ápr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vigyázz "ewah", mert a papucs meg lányos és buuzis.
2011. ápr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Utolsó:D igazad van:D szandál "FOR EWAH" :DDDDDDDD
2011. ápr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
XD szandál zokni a kedvencem :D a leg jobb de olyan hosszú szárú zoknival az a sexy
2011. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is zoknival hordom a szandált. Rövid zoknival vagy titokzoknival. (Utóbbi kifejezetten illik is hozzá.) Leginkább az említett higiéniai okok miatt, illetve nekem így kényelmes, és fiú létemként nem mutogatom a lábaimat.

23/F

2012. jún. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!