Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik anyag az, amelyiken...

Melyik anyag az, amelyiken egyáltalán nem, vagy csak picit látszik, ha leizzadok?

Figyelt kérdés

munkakörömből adódóan néha leizzadok, és muszáj emelgetnem a karomat. feketében nem szeretnék lenni mindig. nem is szín érdekel, hanem anyag, hogy melyik az, amelyiken nem látszik a folt? nagyon szeretem a színes ruhákat.


köszi a válaszokat!


2011. ápr. 25. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem az anyagon múlik,de a pamut sokkal jobban szellőzik mint az összes többi,úgyh olyat vegyél,vagy lehet kapni izzadás elleni készítményeket amivel este bekeed madad és másnap egyáltalán nem izzadsz (Solutio antisudorica) kb 300ft
2011. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

szia!


köszönöm a válaszod! sajnos az antisucoricát már nagyon sokszor próbáltam, és iszonyatos égő, csípő érzésem volt tőle. próbáltam mindenféle napszakban, fürdés előtt/után, borotválás után 1 nappal, így is állatira csípett. az utolsó kísérletnél 2 hétre bevörösödött a bőröm, pedig csak egyszer próbáltam. a bolti készítmények csak a szag ellen jók nekem, sajnos ugyanúgy izzadok.

2011. ápr. 25. 17:41
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár én még csak 18 vagyok, ugyanes a problémám, hihetetlenül izzadok. Nagoyn sokáig kerestem a megfelelő anyagot, előtte én is feketében vagy fehérben jártam. A suliban eszméletlen ciki volt már az, ha feltettem a kezem, mert írni kellett. Tapasztalatom: az igazi pamut, mostanában divatos, gépi, aprókötésű ruhákon egyáltalán nem látszik az izzadság, bármilyen színű. Bár azt is tapasztaltam, hogy ha kevésbé görcsölök ár az izzadás témára, és dacból nem érdekel, valahogy kevesebbet izzadok, vagy olyankor nem szorítom le a karomat és gyorsan megszárad (?) nem tudom. Egyébként ami még bejött, az a poliészter, a puhább anyagú, de az nekem néha kényelmetlen. Színben meg esetleg még a citromsárga az, amin szinte alig látszik. Nyáron ujjatlan, divatos, atlétákkal szoktam palástolni. Remélem segítettem!

2011. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
antisudorikán kívül van egy másik is aminek nem jut eszembe a neve (az nem csíp) de gyógyszertárban biztos tudják a nevét,valami E betűs...
2011. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
eg ismerősöm is hasonló problémában szenved. lehet kapni külön hónalj betétet (gondolom a felsőre kell ragasztani és felszívja az izzadságot) ami egyáltalán nem látszik át a felsőn. és vannak külön erre a célra kifejlesztett hintőporok.
2011. ápr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
szia! egyszer rendeltem egy ilyen hónaljbetétet, és óriási volt :( nagyon látszott a felsőn, hogy ott van valami, de köszi a tippet!
2011. ápr. 25. 20:03
 7/11 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a választ!
2011. ápr. 25. 20:03
 8/11 anonim válasza:
A szerhez amire irtad h csipett neked : énis azt használom.. úgy jártam mint míg kinem próbáltam azt, hogy este lefekvés elött kentem be.. azért csipett neked merrt minimális izzadtál.. és az iizadás is "víz" a tájékoztatóba benne van h csipni fog ha nedves felületen van.. próbáld még igyis ki.. de am hord fekete felsőket.. divatos atlétát aminek lejebb van a hónaj része, mint egy átlagos top-nak.. és nem látsizk a folt.
2011. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
este használtam, fürdés után, volt, hogy még meg is hajszárítóztam a hónaljamat, hogy sivatag száraz legyen, és csak azután vittem fel. De kösz.
2011. ápr. 26. 22:17
 10/11 anonim válasza:

Sziasztok!


Tudom, hogy régebbi a topik, de hátha segít...

Illetve kiegészíteni szeretnék: én is használom az Antisudoricát, nekem is csípte kegyetlenül, vörösre marta a bőrömet, aztán addig kísérleteztem, amíg rájöttem, hogy ott nem marja ki, ha csakis és kizárólag azon a területen kenem be a hónaljamat, ahol a szőr nő - tükörben nézem, közelről a kis fekete pontokat :). Borotválkozás után nem szoktam használni értelemszerűen. Ha folyamatosan használod, akkor egy napot ki tudsz hagyni.

Főleg miután rájössz, hogy nem izzadsz tőle, már nem fogsz annyira görcsölni rajt, és akkor tényleg nem lesz semmi baj, ha a borotválkozás után kihagyod azt az egy napot.

Nekem így működik, remélem neked is fog használni.


U.I.: ha nagyon csípi, akkor összeszorított fogakkal bírd ki egy kicsit, (mondjuk 3 perc?) aztán mosd le vízzel, már így is segít egy kicsit...

2012. jún. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!