Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kell magassarkúban járni...

Hogy kell magassarkúban járni rendesen? Videót tudtok linkelni? Vagy elmagyyarázni?

Figyelt kérdés

igazából télen közepes sarkú csizmában birok menni. de van egy magasabb(11 cm) cipőm ami nyári nagyon tetszik de nem tudom h kell "szépen járni benne"

nagyon hálás lennék ha segítenétek... köszi:)


2011. ápr. 26. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

A divat ismétli magát. A 60-as években volt divat a tűsarkú cipő. Ha még nem tudsz benne járni,akkor nem 11 cm-essel kellene kezdeni.

A derekad egyenes legyen,hogy a súlyod a sarkadra nehezedjen. A térded pedig ne rogyadozzon. Gyakorlás kérdése,hogy szépen tudj menni benne.

Ne a divatbemutatók manökeneinek a járását nézd,mert normális ember nem jár úgy,ahogy ők.

2011. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Járni kb ugyanúgy kell benne, mint a többi cipőben. Egyenesen tedd a lábad (tehát se nagyon befele, se nagyon kifele álló lábakkal lépkedj), és még szebb, ha mindig egy picikét elé lépsz a lábadnak. Úgy értem: elvileg nőknek az a szép járás, ha úgy rakják egyik lábukat a másk után, mintha egy egyenes rúdon járnának. Persze szerintem annyira pontosan nem kell elé lépkedni, de elvileg így van. :) Aztán ezentúl a magassarkú. Ugyanígy kell szerintem, csak abban nehezebb, éppen ezért a legjobb, ha gyakorolsz. Ha tiszta a cipőd talpa, akkor vedd fel, és a szokásos dolgok, mikért a lakásban járkálsz, sétálj a magassarkúdban. Egy idő után megszokod, meglesz az egyensúlyérzéked, meg hogy szépen, gördülékenyen tudj járni, ne csak úgy pakolni a lábaidat. Ez gyakorlás szerintem. remélem, h segíthettem. :)


u.i.: egyébként örömmel hallom, hogy te előbb meg akarsz tanulni benne járni, nem úgy mint egyesek, akik a villamosmegállóig nem tudnak elsétálni benne, de csak azért is 20cm-rel a föld fölött járnak...

2011. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget:) igazán hasznos volt:)
2011. ápr. 26. 21:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ember felépítése nem arra lett kitalálva hogy lábujjhegyen járjon, minek akarod tönkretenni a lábad? Ettől nem leszel se szebb se nőiesebb. Rengeteg szép nyári, tavaszi cipő van ami lapos... abban nem fogsz pofára esni sem és nem röhögnek majd körbe hogy járni sem tudsz, na meg nem fog megfájdulni a lábad 10 perc séta után. Jobban jársz.
2011. ápr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tudom és egyet is értek de viszont néha szeretném csak felvenni. és nem akarok vele semmit sem elérni csak magam miatt akarom mert nekem tetszik
2011. ápr. 26. 23:24
 6/9 LeeWie ***** válasza:
Na akkor most elmondom a titkot, mert akik ide írtak nagyrészük szerintem még nem futott magassarkúban. Én rendszeresen abban járok, nagyon egyszerű. A cipő sarkára lépj. És ne a földet bámuld. Ennyi, és máris egyenes a hátad, normálisan mész. Mivel a magassarkú kényszerít az egyensúlyra, és nem a földet bámulod, tökéletesen eggyenes a hátad. És ne a lábad elé lépj lábujjakkal mert akkor orrabuksz. Próbáld ki.
2011. ápr. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 LeeWie ***** válasza:
utóirat, senkit nem akartam leszólni! Bocsi ha valakit megbántottam a mondanivalóm első felével!!
2011. ápr. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jajj de h is:) hálás vagyok amiért segítettél:)
2011. ápr. 27. 14:30
 9/9 anonim ***** válasza:
21:07-es vagyok. Nem bántottál meg, ami azt illeti tényleg nem gyakran hordok magassarkút, szal ha te igen, akkor nyilván jobban tudod. Nekem csak a "kevésszeri" használat során jött le ez, mint tapasztalat, de ez nem Biblia... de ha majd hordani fogok, megfogadom a tanácsod. ;)
2011. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!