Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kik vannak többen? Azok akik...

Kik vannak többen? Azok akik szerint ciki papucsban utcára menni vagy akik szerint nem?

Figyelt kérdés

Nem azokra az izléses női papucsokra gondolok amiket normális cipőboltokban lehet kapni, hanem azokra a foam flip-flop pacskerokra. Manapság már tök elfogadott de szerintem meg még jónéhány másik szerint ez akkor is gáz. A papucs strandra való, vagy otthonra. Már most van aki abban jár iskolába vagy dolgozni. Volt aki még érettségizni is abban jött(tavaly). És ne mondjátok hogy ebben nincs semmi kivetnivaló.

És te járnál ebben suliba vagy dolgozni?


2011. ápr. 27. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem egy naggyon jó Nike-m van, fekete és ilyen kis .. bordázott a talpa h ne járjak úgy amit utálok h beletaposok egy jól megtermett pocsolyába és hazafelé cuppogok. xd

imádom, de nem mennék vele suliba, nyáriszünetre való az amikor még a balerinában is szétsül szegény lábam :D Érettségizni pláne nem mennék benne xD

2011. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem miskolci vagy ? :D Ide is abban jöttek tavaly :D


Amúgy az a hagyományos, szivacsos flip.flop tényleg gáz... Ha már mindenképpen lábujjközös papucsban akar menni valaki, akkor vannak ízléses darabok, mindkét nem képviselőjének.

2011. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én suliba nem mennék papucsba, de sétálni igen
2011. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én csak sétálni vagy vásárolni veszek fel ilyet, de suliban nem.
2011. ápr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én utálom, mert sokat bkv-zok, akárhová megyek is... és olyankor nem szeretem ha védetlen a lábam... :D otthon hordom. :D simán. :D de nem kérek még1 lábujjtörést... :D
2011. ápr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez egy többtényezős kérdés. Papucstól és viselőjétől is függ. Egy laza srác lehet hogy felvenné, de egy igényesebb nem menne így pl. érettségire. Aztán a papucson is sok múlik, márka vagy noname típus.

Egyik volt oszt.társam (2 éve) mamuszban jött érettségizni, a vonaton vette észre, hogy rajtamaradt. Hát öltöny mag szőrmés mamusz , gondolhatjátok :)

Aztán még épp időben beért az apja, és vizsga előtt át tudta cserélni cipőre.

2011. ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy normális Adidas flip-flopom van, és járok benne mindenhová, mert nagyon kényelmes és nekem ez a fő.
2011. ápr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!