Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szombathelyen hol van punk/pun...

Szombathelyen hol van punk/punkos bolt? /// Mi a neve ennek a zokninak?

Figyelt kérdés

kitűzőket szeretnék, pl anarchiásat, meg zenekarokról, vagy logójukról. meg posztert is szeretnék. pólót mindenképpen FIÚBA(ne kérdezd, jobban szeretem amelyik lóg rajtam :))

1*/L


Bocsi hogy így egybe vonom a két kérdést, csak egy óráig, ugye nem írhatok új kérést.

szóval olyan szeretnék, hogy:

-fehér színű az egész

-térd alá ér

- felül két kék, vagy piros, vagy fekete csík van

képet nem tudok, mert nem tudom mi a neve. esetleg hol lehet ilyet kapni?


2011. ápr. 28. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:

A pólót csináld meg magadnak. Ennél a kérdésnél leírtam már valakinek hogy hogyan kell:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


A szombathelyi punkoknak nem megy a DIY vagy mi a fene? Arrafelé nincs az embereknek technika órája meg gyerekkora vagy mi a szösz?


Eredeti zenekaros kitűzőt fesztiválokon, koncerteken érdemes venni, azzal is támogatod a banda fennmaradását. Régieket és feloszlott bandákat nehezebb, esetleg néhány rocker bolt tart ilyesmit. De ha nagyon akarod dekopázzsal meg lehet csinálni egy sima nyomtatott papírból meg egy tetszőleges kitűzőből.


Posztert is tudsz otthon magadnak csinálni, csak egy fotó kell hozzá. [link]

Ide feltöltöd, csinálsz belőle raszteres plakát minőséget, és több a4es lapra kinyomatod, aztán celluxal hátul összeilleszted. Ez a legolcsóbb megoldás, és jól is fog kinézni...


A zoknit nem tudom.

2011. ápr. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
zsíííír, köszi :DD
2011. ápr. 29. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!