Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Használt ruha boltban kb....

Használt ruha boltban kb. mennyiért adnak ruhát? Általában milyen minőségű ruhák vannak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Én kilósokba szoktam menni, erről tudok beszámolni. A minőség elég széles skálán mozog szerintem. Vannak márkás dolgok, nagyon jó állapotban, viszont vannak ódivatú, agyonhasznált, nem túl jó anyagú és minőségű dolgok is, az én meglátásom szerint. ezért szokták mondani, hogy "ki kell fogni" Általában olyan 2500-3000 ft kilós áron tudsz venni szerintem, csak úgy viszonyítás képpen pár dolog, amiket én vettem: farmerek kb 900ft, ingek 300-400ft, pólók 200-400ft, vékonyabb pulcsik 500-1000ft. Táskák is jók, azt is vettem már különböző méretekben, volt amit 200vhány forintért, volt amit 1000ért.

Darabárasban is voltam 1szer 2szer, de ott nem vettem semmit, mert én arra már sajnálom a pénzt. Nekem a turizás szenvedély, hobbi. Azért járok, hogy olcsón vegyek magamnak szép dolgokat, amikből nincs 10 másik a boltban.

23/n

2011. ápr. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!