Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok (fiúk), ti mentetek...

Lányok (fiúk), ti mentetek már el úgy otthonról, hogy nem vettetek fel bugyit (alsógatyát)? Akár véletlenül, akár direkt.

Figyelt kérdés

Aki direkt nem vesz fel, az miért nem vesz? És nem fél, hogy kivillan a dolog ha pl. szoknyában van? (láttam már ilyet fényképen...)


velem szerencsére még sose fordult elő, de nagymamám nemrég mesélte, hogy lánykorában egyszer elfelejtett bugyit venni, szoknya volt rajta (igaz akkor bokáig érő volt a divat), és a munkahelyén vette észre, hogy alulról túl jól szellőzik a szoknya :D és kikérezkedett, de alig engedték el, aztán az első "100forintosban" vett egy bugyit :D


2011. ápr. 29. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Én néha előfordul, hogyha pl elfogy a tiszta bugyi, és amiket kimostam még nem száradt meg, akkor legalább térdig érő szoknyában simán megkockáztatom, hogy nem veszek fel bugyit. Meg néha direkt is, pl gyantázás után nem szoktam, mert akkor a hajlatban csak irritálja a bőrömet, hogy hozzáér a bugyi. Ha belegondolsz, akkor egy térdig érő szoknyában azért ritkán fordul elő, hogy kivillan a bugyi, az ilyesmi csak miniszoknyában szokott előfordulni. Szóval én nem félek attól, hogy bárki meglát bármit is... Nadrághoz mindig veszek bugyit.

Régebben egyébként tartottunk egyik barátnőmmel tavasz napot, amikor hosszú szoknyát vettünk fel az első olyan meleg napon, amikor már elég meleg volt hozzá, és nem vettünk fel hozzá bugyit direkt. Úgy mentünk suliba is.

Amúgy fura érzés, de jó, mert más nem tudja, de te igen, hogy nincs rajtad bugyi. Egészen meghatározza az ember hangulatát aznap.

Ez pont olyan, amkor valami szexi bugyit veszel fel, és persze tudod, hogy senki nem fogja látni, te mégis egész nap szexinek érzed magad, mert tudod hogy az van rajtad...

2011. ápr. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én egy időben szinte csak akkor vettem fel bugyit, ha pl. fontos főiskolai előadásra mentem, amúgy nem. Nyáron meg pláne hanyagoltam, mert imádom ezeket a félhosszú kis egyberuhákat és fantasztikusan hűs érzés ha nincs semmi alattuk. Itthonra se nagyon szoktam felvenni és nem azért, mert nincs elég, sőt... Nekem így kényelmes, mosni úgyis mindent egy alkalom után szoktam. :)
2011. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 harisnyababee ***** válasza:
Sokszor vagyok bugyi nélkül, általában azért harisnya van rajtam(pamut lépésbetétes), de volt már olyan is, h hari sem volt, csak a szoknya...:)
2011. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem még egyetemen mondta az egyik haverom (fiú) hogy ő nagy melegben, kánikulában, nem hord alsót, mert különben izzad a töke.

Hát nekem ez elég furcsa volt.

Én is fiú vagyok, de én mindig hordok. Kivéve ha olyan rövidgatyó van rajtam, aminek van ilyen bugyiszerű bélése.

2011. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nyáron nem mindig hordok bugyit, de a ruháim térdig érnek, érdekes lenne, ha kivillanna... :D Tök jó érzés, hogy szellőzik, és ahogy az előző írta, szexibbnek érzed magad, mint egy bugyitól, vagy tuti hajtól, sminktől, stb... :-) Arra pedig válaszolok, amit te írtál, hogy az én nagymamám azt mesélte, hogy régen náluk bugyit sem hordtak, csak a bokáig érő szoknya volt. A szüretben, ha pisilniük kellett, akkor csak pisiltek állva, mint a lovak, a szoknyát se lebbentették meg. Aztán a szoknya szélébe beletörölték, és nem is törődtek vele. Kicsit off, de régen is volt, hogy nem hordtak bugyit, bár ott az igénytelenség miatt... :D
2011. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nyáron sosem hordok alsógatyát, sokkal kényelmesebb és nem hiszem, hogy bárki is észre venné.
2011. máj. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már volt, hogy kíváncsiságból kipróbáltam, de általában mindig van rajtam.
2011. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nyáron direkt nem húzok bugyit ,hogy szellőzzek alul.
2011. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyáron de valamikor máskor is hanyagolni szoktam a bugyit,nemcsak szoknya, hanem rövid és hosszú nadrág alá is.Nem szeretem amikor a különféle nedvektől csak tocsogok,és punciszagom van.Bugyi nélkül sokkal szellősebb....stb.
2011. szept. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!