Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány éves korig hordanak...

Hány éves korig hordanak Converse cipőt az emberek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 08:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ameddig tetszik nekik.
2011. máj. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem van egy mert kaptam,de nem hordom,mert nem tetszik
2011. máj. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez nem korhoz kötött.
2011. máj. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tehát egy 30-40 éves is felveheti kiröhögés nélkül?
2011. máj. 1. 10:00
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

30-40 évesen akarsz konzerv cipőt hordani? Szerintem ne tedd. Ez a márka a tini korosztályt célozza meg, már rajtuk is röhögnek, hogy így majmolják egymást (minden 2. tinin konzerv cipő van). De ha neked tetszik, akkor nyugodtan.


15/L

2011. máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pont ez volt a kérdés! Köszönöm.
2011. máj. 1. 11:20
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne rajta röhögni? Akinek illik a stílusához (ez feltételezi azt, hogy van is neki), az miért ne vehetné fel? Én 24 vagyok, gyerekem is van, de szoktam hordani a Converse dorkómat, mert szeretek kényelmes cipőben járni, passzol a stílusomhoz, és nem utolsó sorban, ez az egy fehér sportcipőm van, a többi mind fekete meg piros. Még soha nem röhögött rajta senki. Nyilván nem kosztümhöz veszem fel és nem is miniszoknyához meg kivágott selyemfelsőhöz, hanem olyan cucchoz, amihez passzol, pl. szűkebb farmerhez meg fehér trikóhoz, azzal tök jól mutat.


De ha már itt tartunk, anyukám 49 éves, hétköznap nagyon csinosan öltözködik, de hétvégente, ha kirándulni megyünk, vagy sétálni, csavarogni, akkor ő is szívesen felvesz ilyen laza cuccokat, neki is van Converse cipője, és ő sem néz ki benne nevetségesen, egyszerűen azért, mert passzol hozzá ez is.

2011. máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Ezaz ha illik az egyéniségéhez, divatos/vagány nő/ffi akkor miért ne hordhatna?:D

Egy gyerek csak büszke lehet arra ha a szülei 40 évesen követik a divatot. ;)

2011. máj. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem simán felveheted, ha illik a stílusodhoz
2011. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan hordhatják 30-40 évesen is.
2011. máj. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!