Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jól néz ki egy...

Szerintetek jól néz ki egy farmer egy leggings-el?

Figyelt kérdés
Van egy farmer rövidnacim (kb ilyen: [link] de mostanság elég hűvös van és felvennék a lá egy leggings-et. (nemtom hogy kell írni bocsi :D) Szerintetek az jól néz ki? És milyen cipő lenne hozzá jó, mert van egy deszkás egy tornacipőm meg egy balerinacipőm de annak van 3 pántja fent (kb. ilyesmi: [link] majdnem ugyanez a cipő az) És melyik cipővel lenne jó? A tornacipő nem magasszárú és a leggings meg olyan térd középig ér. Vélemény? : ) Normális választ légyszíves! : )
2011. máj. 2. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, max. harisnyával.
2011. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ne... nagyon béna lenne
2011. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem jól tud kinézni. Én is vettem már fel így rövidnacit, és mindenki azt mondta, hogy tök jó. :D
2011. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze! Bár én fiú vagyok, de a leggings-et utálom a lányokon (még ha bomba alakjuk is van), kivéve ha hosszított felsővel, vagy rövidnadrággal hordják.


[link]



17/F

2011. máj. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D

Hát én leggings-t tuti nem hordanék csak úgy madában egy rövid fölsővel :D akkor felveszem úgy :)

2011. máj. 2. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

fuj nem...a világon a legstílustalanabb összeállítása...rövidnadrág és szoknya vastag fekete vagy más szinü leggingsel nem néz ki jol...csipkés esetleg vékony lábfej nélküli harisnyával igen...de azt is inkább szoknyához javasolnám...

még ne vegyél fel akk rövidnacit:) vedd fel a cicanacit és a cipőt egy hosszabb felsővel:)

2011. máj. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
jól néz ki,de mit takar a térd közepéig érő nadrág, 3/4-es ? én most még a hosszú szárút ajánlanám. cipő választásnál fontos hogy milyen a nadrág,egyszerü pamut,vagy az alkalmis fényes anyagú,met pl az utóbbihoz nem lehet tornacipőt felvenni.
2011. máj. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!