Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Linkelnél olyan képeket,...

Linkelnél olyan képeket, amelyeken véleményed szerinte KIFINOMULT öltözködésű nő látható?

Figyelt kérdés
Köszönöm! :)
2011. máj. 3. 02:18
 1/8 anonim ***** válasza:
[link] mondjuk valami hosszabb szoknyával/shorttal.
2011. máj. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. máj. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

Igaz ezeket a ruhákat nem lehet csak úgy felvenni, szerintem ezek a nők pontosan tudják hogy kell viselni, és valószínűleg ők maguk is kifinomultak :)

2011. máj. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Telefonomról majd töltök fel képet valahova és belinkelem. Ezek amiket előttem toltak eléggé... közönségesek, gagyik. Egyáltalán nem a kifinomultság jut róla eszembe.
2011. máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az elözöek közt Èn sem értek párat, mert azok mindenre hasonlítanak, csak kifinomultra nem, bár lehet, hogy Én vagyok túl konzervatív, na meg Férfi is vagyok, tehát sok szavam nem lehet. Inkább egyszerüen megosztom a számomra kifinomultságot megtestesítö Nö képeit.


[link]


[link]

2011. máj. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 2., 3. sztem gáz, viszont a 13:56-osok tök jók. Nekem ilyesmit jelent a kifinomultság.
2011. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, úgytűnik a kifinomultság is nézőpont kérdése :D Persze biztos van olyan amire mindenki mondhatná hogy kifinomult, de eddig enm sikerült találni, kíváncsi leszek sikerül-e valakinek :D
2011. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!