Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A vékonyabb (15-20 Den-es)...

Harisnyababee kérdése:

A vékonyabb (15-20 Den-es) harisnyák/térdfixek/combfixek közül testszínűt vagy feketét használtok gyakrabban/szívesebben?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert rengeteg korombeli, és fiatalabb csajszikon látok fekete harisnyát/térdfixet.De az még csak hagyján, de hogy lerongyolódva..:S Tapasztalatból tudom, h a fekete hari elég kényes, (szerintem) egyszer használható cucc. Az összes szálhúzódás meglátszik rajta(vizszintesen húzódó vastagabb vonalak), na meg persze az apró lyukak(amiből később szaladás lesz:)) is igen feltűnő a feketén. (Amik persze ott vannak a testszínűn is, de ott nem látszik, vagy nem feltűnő...) Nekem még sosem sikerült ugyanazt a fekete harit kétszer felvenni (úgy h látszódott is, max csak farmer alá), mert cinkesnek éreztem úgy felvenni, h ilyenek látszanak.. Viszont elég sok csajszit látni ilyenben az utcán.És nem tom, h most mi van, csak én reagálom túl:), vagy csak ők nem foglalkoznak ilyesmikkel, mert mindegy, lényegtelen, van azt kész...:)

Gondoltam itt hátha választ kapok erre. Mindenesetre mi a kedvesemmel sokszor jókat mulatunk az ilyesmin.:) Jah, ha nem cinkes, kort lécci írjatok!


2011. máj. 3. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Divatos is kicsit lestrapált harisnyában megjelenni, főleg tornacipővel nem mutat hülyén (mármint annál hülyébben, minthogy eleve tornacipő van a lányon). Szerintem túlreagálod. Felnőttként, irodába gáz, amúgy nem.
2011. máj. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Feketét hordok, mert a testszínűnek nem látom értelmét, nem szép.

Persze volt hogy leültem és rögtön kiszakadt meg csíkos lett, de hát mi van akkor, engem nem zavar az a pár csík rajta. Van amikor szándékosan szétszaggatom utána több helyen is és úgy jól néz ki (szerintem).


De gondolom te olyan fajta vagy akit már az is zavar ha egy hajszála félre áll. Szerintem normális ember nem foglalkozik ilyesmivel, főleg nem másokat les és röhög rajtuk mert nem tökéletes valami rajtuk. Mert ez nem egy feltűnő dolog, észre sem veszem másokon, hacsak nem azt figyelem szándékosan. Hát... én így gondolom.

2011. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!