Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen szinű gyöngy, vagy...

Milyen szinű gyöngy, vagy nyaklánc illik barna szinű denevérszerű ruhához? A nyaka ejtett, vagyis olyan bő.

Figyelt kérdés
És milyen szinű körömlakk??
2011. máj. 4. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Narancssárga, rózsaszín, kivizöld, piros. Szerintem ezek. :) Körömlakkban meg francia vagy valami semleges színű. Vagy piros.
2011. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A barna egy semleges szín, gyakorlatilag bármilyen színű kiegészítővel hordhatod, ha az alsód (nadrág vagy szoknya) is semleges színű (ezek pl.: a farmer, fekete,szürke, fehér színű bármilyen alsó). Ha netán egy feltünőbb színűt, pl. egy piros alsót veszel fel, akkor ezzel kell, hogy harmonizáljon a nyaklánc, vagyis piros gyöngy kell. Ha világoskék alul, akkor világoskék a kiegészítő is. Tehát az egész szerkót kell összességében nézned. Éppenséggel rövid ezüstlánc is éppoly jó, mint a hosszú, duplasoros műa nagy-gyöngyös. Bármi! lényeg, hogy az alsódhoz is passzoljon. Bár, ha jobban belegondolok, kérdés, hogy van-e minta a felsőn, mert ha aprómintás, akkor nem előnyös, hogy ezekbe a mintákba belelóg, ill. elvész a nyaklánc a mintában. Ilyenkor rövid, nyakban záródó láncot vegyél fel. De ha egyszínű, akkor a világ minden nyakbavalóját felveheted hozzá.

A körömlakknak pedig mindehhez kell, hogy passzoljon. Hiába mondom, hogy ha pirosat veszel föl, akkor pirossal kend ki, erre nincsenek kőbe vésett szabályok, mivel a pirosnak is van ezer árnyalata. Ezért én inkább a visszafogottabb lakkok hívője vagyok (pl. francia, mint ahogy az előttem szóló is írta). Sok sikert!

2011. máj. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!