Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebayről? Mennyibe kerül a...

Hkhjklélé kérdése:

Ebayről? Mennyibe kerül a kiszállítás?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez most kicsit fájt. XD

Nem mindegy, hogy ki a küldő, melyik országból és mekkora csomagot, milyen határidővel küld. Még a Magyar Posta is különböző árakkal szolgál.

De Ebayen van egy shipping nevű izé, ott keresgélj, állítsd be Hungaryt és kiírja a lehetőségeket, aztán átszámolod, hány magyar forint kb. Ha nem írja ki az országot, akkor az a szállító nem küld ide semmit. :D Az a legolcsóbb. XD

Átlagban 10-50dolcsi között az USÁból, Ázsia 5dollártól talán. De persze ha egy 40 kilós mosógépet akarsz rendelni, akkor több.

2011. máj. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ezért kinevetni a kérdezőt, mivel nem magyar nyelvű az oldal,nem mindenki profi ebben. Én sem tudtam, de most már legalább el fogok tudni igazodni. :)
2011. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon kis cuccokra ingyen van, vagy csak pár dollár, közepes dolgokra mint egy nadrág vagy táska kb 15$, nehéz, értékes vagy expressz szállítású dolgokra meg olyan 30-45 között.
2011. máj. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!