Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Természetesen nagy (nem...

Természetesen nagy (nem óriás) mellekkel mondjak le a csőtopokról, pánt nélküli ruhákról?

Figyelt kérdés
Természetesen nagyobb mellekkel rendelkezem mint az átlag az alacsony termetemhez képest, amik természetesen nem tudnak olyan szép peckesen állni, mint egy kis vagy szilikon cici. Viszont nagyon tetszenek a váll nélküli felsők/ruhák, amik melltartóval gyönyörűen állnak (úgy nem megyek utcára, csak megnéztem :)), de pánt nélküli melltartóval nem annyira (nem vészes, de nem tetszik igazán). Nem lógnak, csak természetes esésük van. Nincs valami ötletetek erre? Vagy mondjak le erről örökre?
2011. máj. 5. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szilikonpánt?Tudom ,hogy már nem "divat" és sokaknak taszító de ilyenkor nem lehet mit tenni.Sza*rd le ha leszólnak a szilikonpánt miatt bár nem hiszem,hogy legszólnának.Max a hüly*e pi*csák :)))
2011. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én alapvetően szilikonpántellenes vagyok, szerintem csúnya, de elég sokan hordják, tehát ha szerinted nem csúnya, akkor felveheted úgy. esetleg egyet tegyél csak fel, ami a nyakadon megy keresztbe, az ha hosszabb a hajad, nem is látszik. vagy próbálj sima, de levehető pántos melltartót alávenni, felvenni és leszedni a pántját? de ha nem vészes pántnélküli melltartóval se, akkor inkább azzal vedd fel szerintem.
2011. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon nem szeretem a szilikonpántot :(
2011. máj. 5. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!