Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát ajánlotok esküvőr...

Milyen ruhát ajánlotok esküvőre? (bővebb lent)

Figyelt kérdés

nyáron esküvőre vagyunk hivatalosak!

sajnos nem kifejezetten van modell alkatom!van rajtam némi felesleg,de ennek ellenére nem szeretnék egy ,,fekete zsákot" magamra húzni!

ötletek?


2011. máj. 7. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2011. máj. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
15
2011. máj. 7. 19:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Nézz szét itt vaterán, naponta 5-6 új koktélruha kerül fel, mind 6 napig akciós. Nagyon szépek, fitalasoak és van közte nagy méret is!


Ez pl. pont nagyobb méret:

[link]


[link]


[link]

2011. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2011. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2011. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem ne vateráról rendelj!

szánj rá inkább egy (vagy több) napot menj el egy plázába nézz körül több üzletben! bár nem tudom hol van rajtad felesleg, de én mell alatt húzott ruhát ajánlanék. azok a hasat, feneket, combot jótékonyan takarják! válassz valami fiatalos színt, virágmintát, amiben jól érzed magad!

21/L

2011. máj. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:))
2011. máj. 8. 15:40
 8/9 anonim ***** válasza:
én valami aranyos, virágos, pántnélküli vagy spagettipántos, mell alatt húzott/fodros ruhát javasolnék, ami kb térdig ér. az orsay-ben javasolnám h nézdd meg pl, ott szoktak szépek lenni, és viszonylag nem drágák.
2011. máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm;))
2011. máj. 10. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!