Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó turkáló Miskolcon, viszonyl...

Jó turkáló Miskolcon, viszonylag jó áron, divatos ruhákkal? : D

Figyelt kérdés
pl:csőnadrág, jó pólók stb:D
2011. máj. 8. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:

a megyei könyvtártól a belváros felé...

az új nagy otp-vel szemben...

nagyon jó ruhák,cipők.....

darabos,nem kilós..


a másik a régi domus helyén..a zrínyi és a kistesco melllet....ugyanaz a cég..

ez is nagyon jó,ez kilós.....

1 kiló= 2990 ft asszem

:)

2011. máj. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszikee:D és ott jó cuccok vannak??:D
2011. máj. 8. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egyáltalán nem. Én csalódtam a turkálókban. MIndenki dicsőítette, gondoltam én, hogy akkor elnézek. Nem találtam semmi ízléses, vagy turihoz képest megfelelő árakat. Találtam egy pulcsit, kigyöszölődve 2000 forintért. A gatyák 3000-nél kezdődnek.

Kérdem én, hogy akkor mennyivel jobban éri meg, mint egy kínai ? Semmivel.

Az elején még úgy voltam, hogy biztos én nem mentem jó időben, de azért amikor már tizedszerre jártam bent és rögön fordultam ki, akkor kicsit besokalltam...

Az egyetlen jó fogásom volt, egy térdig érő bőrkabát, 7000-ért, ami tök új volt. Semmi más.

2011. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, szerintem rossz helyen voltál. nem kell általánosítani, vannak nagyon alja helyek, de nagyon jók is. és annyival jobb, mint a kínai hogy ha jó a minőség, akkor sok márkás cuccot tudsz megvenni ezrekért. múltkor találtam egy nagyon jó állapotú gucci felsőt 2500ért, nem vettem meg, nem az én stílusom, de aki szereti a márkát és meglátja, hát összepisili magát örömében, főleg ha még a méret is jó :)
2011. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdemes sokszor benézni mert én pl. a cipőkre táskákra utazok elsősorban. Vadiúj cipőket vettem már 1990Ft-ért. Nem beszélve arról hogy márkásak voltak. Bőrcipőt is és márkás táskákat! Van amikor nem találok semmit de vannak nagyon jó tapasztalataim.
2013. jan. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Mega-market a legjobb ;) Darabra van és tényleg kilehet fogni jó ruhákat ! Jó nyilván nem mindig... van hogy én is be megyek és semmi ...de van hogy beszerzek 1-2 jó felsőt,pulcsit. A háda szerintem drága....a darabáras is :S Bár kinek mi nekem ez a darabos jött be nagyon :) pl van jópár cuccom onnan : G-star,Holister,Mexx,Zara stb :) Néha megéri benézni főleg mikor uj áru van ;)
2014. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!