Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem gáz rövid nadrágot felvenni?

Nem gáz rövid nadrágot felvenni?

Figyelt kérdés
Nem fognak furán nézni rám hogy májusban rövidnadrág van rajtam?Egyébként nagyon meleg van kint.
2011. máj. 9. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
én ma harisnyanadrággal vettem fel, úgy nem gáz
2011. máj. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem tetszik a harisnya rövidnadrág párosítás,az a baj.
2011. máj. 9. 13:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én most már mindig azt hordok :D
2011. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Pedig nagyon szexi és nagyon jól néz ki, ráadásul nagyon variálható hogy milyen cipővel veszed fel, gyakorlatilag bármivel jól mutathat a megfelelő rövidnadrág.
2011. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ha nem fázol, akkor nyugodtan vedd fel. vagy esetleg testszínű harisnyával.. de ahogy gondolod :) már melegebb van, szóval ha nem fázol, akkor vedd fel, nem fognak rád furán nézni :P ez olyan, mint pl aki nyáron hosszú nadrágot vesz fel. ha jól érzi magát benne, miért ne? :)

14/L

2011. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én egy csomószor hordtam, áprilisban is. nem az a lényeg hogy milyen hónap van hanem hogy milyen az idő. januárban felveszem én is, ha 40 fok van.

ha meg augusztusban -10 akkor meg befűtök, attól még hogy nyár van.

2011. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért érdekel téged hogy mások mit szólnak? Nem mindegy? Én meg télen is sokszor miniszoknyában jártam... na és? Én seggem fagyott be, én dolgom. De melegben meg teljesen normális dolog hogy rövidet veszel fel.
2011. máj. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Rövidnadrág volt ma rajtam de még így is nagyon melegem volt!:D
2011. máj. 9. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!