Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van egy piros alapon fehér...

Van egy piros alapon fehér pöttyös balerinám, mihez vehetném fel?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már nem divat,de annó sokaknak volt ilyen kis pöttyös topánja,így nekem is. Alig hordtam, és mivel idén nincs pénzem venni egy mostani szandált gondoltam hordhatnám. De mihez megy egy ilyen feltünő cipő? Ciki ha viselem?
2011. máj. 9. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
fehér fölső piros alsóval, vagy fordítva...az a legelőnyösebb,de farmerhoz is felveheted,csak szerintem vagy piros v fehér legyen a felső.:)
2011. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából szinte bármivel, mivel nagyon nagy a távolság például a cipő és a felső között, nem fogják ütni egymást a színek: zöld, citromsárga, kék, fehér, fekete, piros, a lilával és rózsaszínnel pedig össze kell nézni, mert sok árnyalat van, valamelyikhez biztos illik, illetve föld színek.
2011. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Újabban a retro is újra divat lett. Úgyhogy nyugodtan hordd, ha úgy látod, hogy megy hozzá, akkor bármihez felveheted.
2011. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!