Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a párducmintás felső...

Ez a párducmintás felső k*rvás vagy nem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Denevérujjú (a könyökömig ér az ujja), rózsaszín párducmintás az egész, egy kicsit "nagy nyakú", de nem annyira kivágott. Eléggé k*rvás vagy jó hétköznapra?

Kort és nemet is írjatok pls. Köszi :)


2011. máj. 12. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem k.vás, hanem közönséges és olcsó.

A kettő nem feltétlen ugyanaz, de erősen összefügg.


Ez a rózsaszín is meg párduc minta is, meg "rafinált" szabás is, meg kivágott is.... áááá, egy kicsit sok. Én nem venném fel sehová, legfeljebb takarítani: nem sajnálom, ha hypófoltok lesznek rajta.


30N

2011. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem k.vás, de közönséges úgy alapból a párducminta (akár rózsaszín, akár más színű).

20/L

2011. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
úristen, ez nagyon üt.
2011. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznapokra tuti nem venném fel. Buliba sem hiszem mert nekem nem tetszik, de inkább oda való.
2011. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, 20N
2011. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Én is közönségesnek tartom a párducmintát, főleg ha még színes is..!Én meg sem vettem volna és elég szánalmasnak tartom azokat is, akiken látok ilyeneket!


21/Nő

2011. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Szabolcsi/borsodi diszkós viselet. Igénytelen, bazári hatást kelt.


25 N

2011. máj. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Na azért álljon meg a menet...! Mi az, hogy szabolcsi? Már ne is haragudj, én az vagyok és Pestre jártam fősulira és nem épp azt vettem észre, hogy az ittenieknek van borzasztó ízlése. Azt akartam először írni, hogy primitív emberek vesznek fel ilyen cuccokat, de inkább azt írom, hogy primitív az, aki megye szerint diszkriminál ízlés témakörben! Mondhatnám, hogy bunkó, nagyképű pesti, de nem a pestiek azok, csak te!
2011. máj. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát hétköznapokra semmiképp se vedd fel,inkább ha bulizni mész. 20L
2011. máj. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!