Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vesztek fel mostanság, ha...

Tinker Bell kérdése:

Mit vesztek fel mostanság, ha reggel dolgozni indultok?

Figyelt kérdés

Milyen ruhába öltöztök így, hogy reggel még 8-9, délután meg 24-25 fok van?


Annyira rossz, hogy reggel még éppen nem fázok, délután meg majd meggyulladok, olyan meleg van.


Holnap reggel is megyek dolgozni, és ahogy elnéztem az idokep.hu -t megint nem tudom mit vegyek fel!


Ti miben jártok, hogy ne fázzatok meg, de ne is legyetek túlöltözve?


2011. máj. 13. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, te hol laksz, de nálunk (Észak-M.o -> Heves m.) az utóbbi napokban reggel is 13-16°C között van, ami már kellemes időnek mondható. Én többnyire pulcsiban megyek el reggel suliba, hazafelé már pólóba jövök. A héten valamelyik nap egy ujjatlan és egy boleró volt rajtam reggel, egyáltalán nem fáztam reggel sem.

16/L

2011. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tavaszi kiskabátban. Néha még napközben is felfér, ha szelesebb az idő.


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. máj. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]


Békés megyében lakom és ma bizony hüs volt még reggel. De ez is kb. 9-10ig tart, utána jó idő van. Én 8kor megyek el itthonról.


Van egy kicsit vastagabb kiskabátom, de azt már semmiképp nem veszem fel. Meg van egy valódi farmerből készült, vastag (maga a farmer anyag vastag, nem bélelt) kiskabátom és azt hordom. Reggel még elbírom, de délután meg csak nyűg.


Köszönöm a válaszaitokat!

2011. máj. 13. 17:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Hosszúnadrág, pulcsi.

Délután már pólóba jövök haza.


Legutóbb munkásruhába mentem mert motorral voltam, ilyenkor jól be kell öltözni reggel, de még délután is le lehet viselni motoron a dzsekit.

2011. máj. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!