Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A gusztustalan berepedezett...

A gusztustalan berepedezett sarkú nők miért járnak magassarkúban, amiben látszódik a sarkuk, amitől a legtöbb férfi legszívesebben elhányná magát?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 20:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is ki szokott akasztani. Az más, ha egy lány alapból igénytelen, mert akkor ez fel sem tűnik. De nem egy lányt láttam már, aki csinosabbnál csinosabb ruhákban illegett-billegett, műköröm, smink, fényes haj...de mikor előttem ment a lépcsőn, hát elcsodálkoztam a magassarkúból kikandikáló aszott, repedezett sarkain.O.o Elég kiábrándító szerintem. Én sem foglalkozom vele télen annyit, de mikor eljön a jó idő, vagy egyáltalán az az idő, mikor nyitott cipőben vagyok, nem tudnám elképzelni, hogy úgy vegyek fel egy ilyen topánkát, hogy a sarkam egy ősember lábával vetekszik.
2011. máj. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
93%

Én mindennap télen-nyáron lesúrolom a lábam horzskővel, s bekenem vastagon Scholl sarokrepedés elleni krémmel, valamint hetente teszek rá parafin pakolást. Ennek ellenére sokszor repedt, és az ujjaim vége is ki van repedve. Ha hozzáérek valami cifhez, vagy poros dolgokat pakolok a munkahelyen, akkor másnapra véresre kireped. Ha földes helyen járok, vagy homokon mezítláb, akkor kireped a lábam.

Apám is ilyen. Akkor most én 90 éven át hordjak csizmát egész nyáron?

2011. máj. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. máj. 16. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!