Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színű és fazonú bikinit...

Milyen színű és fazonú bikinit vegyek magamnak? Bőv lent.!

Figyelt kérdés
Sajnos van egy kis felesleg rajtam ,ami szülés után marad,főleg a hasamon,de amúgy sem vagyok egy vékonyka alkat!!Festett vörös hajam van,és elég világos bőrőm,bár elég hamar barnulok!Milyet ajánlanátok!Esetleg vmi linket küldenétek!Előre is köszönöm!
2011. máj. 16. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
én egy piros szinüt ajánlok
2011. máj. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Te nem ismersz más írásjelet, csak a felkiáltót?
2011. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó, miért vagy ekkora paraszt? :)


Megpróbálok segíteni!

Igazából a mellmérettől is függ, de szerintem mindenkinek jól állnak a hárömnszög alakú felsősek. Bár ha nagyobb melleid vannak, akkor nem biztos hogy tart. Mennyire vagy idős? Mert ha mondjuk 40-es vagy már, akkor ne túl csajosat válassz, ha érted mire gondolok. Mutatok párat.


Szerintem ez nagyon jó lenne, ne a mintát nézd, hanem a fazonját: [link]


Ha van felesleges a fenekeden/hasadon, akkor semmiképp NE válassz ilyen vékony pántos bikinialsót: [link]


[link]

Itt az utolsó képen a bikini fazont nézd.

2011. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A piros szint nem igazán szeretem magamon,így ez kilőve.Utolsónak köszönöm mind a 3at,a barna tetszik,és sztem vmi hasonlót veszek majd.29 éves vagyok,így jöhet színes is!Kedves 2. ,nem csak a felkiáltó jelet ismerem,de a gyerkőc itt volt az ölemben,és csak azt sikerült írnom.Amúgy örülök,hogy annyi időd van,hogy ilyenekre figyelj!!!:-) Szép napot nektek!
2011. máj. 17. 11:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Na a második meg csak a kérdőjelet ismeri, mert kérdésre ő visszakérdez ahelyett hogy válaszolna.


Mindenképpen a dekoltázst emeld ki, amit utolsó válaszoló az utolsó linken küldött, tökéletes. A vastag pántú oldalt megkötő bikinialsó is, mert azt olyan szorosra vagy lazára kötöd hogy a lehető legkevésbé vágjon be!

2011. máj. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, szín: barnult bőrhöz nekem a fekete a kedvenc, idén (szintén szülés után vagyok :)) fekete alapon fehér pöttyöset vettem.
2011. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is klassz lenne (Decathlonos)


[link]

2011. máj. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Így már könnyebb lesz választanom.
2011. máj. 17. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!