Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a darkshopos...

Mi a véleményetek a darkshopos bakancsról?

Figyelt kérdés
használtan venném elég jó áron és kiváncsi vok kinek mi a véleménye tapasztalata ezzel kapcsolatban, mielött megvenném :)
2011. máj. 17. 15:24
 1/4 anonim válasza:
ha tetszik vedd meg :)) mert jóó!!
2011. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Melyik darkshopos bakancsról? Nem egy van azért...

Ha a sima acélbetkósra gondolsz, hordjad, ha tetszik. Nekem volt, de egyrészt eluntam, hogy minden, de konkrétan MINDEN rocker/goth/punk olyanban mászkál, úgyhogy egy idő után csak kertészkedéshez/pakoláshoz használtam.

Aztán... Törte a lábamat, mint a rosszfene, még két éve után is.

Nehéz... Legalábbis nekem nehéz volt a két kiló csavarral a talpában...

Szétment, kidobtam, és soha többet! Maradok a csodaszép bevasalt orrú western csizmámnál!

2011. máj. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Steel drága de annyira nem jó.


Én Martens párti vagyok, mert az egyszerű de stílusos. Nem kell semmi extra csatt meg platform, egy sima 10 lyukú Martens sokáig tart, még széttaposva is jól néz ki, ha betört nem bántja a lábad mert gyógycipő.

2011. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem most egy Undercover bakancsom van amit a darkshop-ból rendeltem, egy év alatt csúnyán berepedezett. én a shellys-re esküszök.

(lehet, hogy nem megfelelően ápoltam azért ment "tönkre2 - de akkor a shellys-emmel is így jártam volna...)

2012. febr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!