Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen cipőhöz és nadrághoz...

Egy ilyen cipőhöz és nadrághoz milyen felső illene? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


A cipő kicsit más, annyiban, hogy telitalpú. És a talpa fa mintázatú.


A nadrág is nagyon hasonló, bár kicsit sötétebb.

A testalkatom szinte ugyanilyen.


Milyen felső illene? Szín, fazon... Képnek nagyon örülnék! :)


Köszi!


2011. máj. 18. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon jó kis szett:), csinos,jót választottál a testalkatodhoz:)szerintem ehhez ilyen lezser tunika felsők illenének:)ilyen kis könnyű anyagból, azzal csinos lenne, toppot, tapadós pólót ehhez nem ajánlok
2011. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
ja és egy jó kis nyaklánccal az egészet feldobnád ilyen kis nyári nyaklánccal ami mondjuk lehet fából készült, vagy iylen kis színes:)
2011. máj. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Lezser tunikáim vannak és nyakláncből is van fa is és színes is (Még színes fa is) :)
2011. máj. 18. 14:28
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


stb.


PL. szerintem :)


Válassz felsőt felső testalkatodnak, bőrszínednek, stílusodnak, alkalomnak megfelelően, ez egy olyan nadrág és cipő, amihez sok mindent tudsz variálni. :)


19/L

2011. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és a sok képet! Valószínűleg tunikát veszek... Majd megírom, hogy végül is milyet! :)
2011. máj. 18. 14:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Hajrá!


Ha egyszínű, akkor dobd fel egy szép, hosszú nyaklánccal, viszont, ha mintás, akkor én nem vennék fel hozzá, adja csak ki akkor a mintát.

2011. máj. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem a nadrág nem nagyon tetszik mert nem szeretem a halásznadrágot ha már nem hosszú nadrág akkor legyen térdig érő. szóval ha rólam lenne szó én térd nadrággal venném..de mind1. válassz valami lengébbet hozzá. a szín szerintem mind1. pl ilyeneket:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!