Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gusztustalan ha kilátsz...

Nagyon gusztustalan ha kilátszik a karom?

Figyelt kérdés
Ugye itt a nyár, és nekem baromi vastag, hájas karom van.. 100 kg vagyok, de egyik testrészem sem ennyire undorító.. Félek rövidujjú pólókat felvenni, olyan ronda! :((
2011. máj. 19. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem vállald fel azt ami vagy:)
2011. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Elég nehéz.

Fogyózom, leadtam már 20 kg-t, szóval eléggé érdekel a testem .. főleg most így nyáron..

Olyan ronda, bár legalább a bőröm feszes ..

2011. máj. 19. 17:58
 3/14 anonim ***** válasza:
hát szerintem pulóverben nme fogod bírni dög meleg van, jó lesz az a póló, jah és kezdjél el tornázni, fogyókúrázni hogy bátran vehessél fel pólókat , és ne érezd magad kellemetlenül, nehéz út de megéri:)
2011. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyit elértél fojtasd tovább addig pedig nyugodtan hordj pólót:) Első voltam.:)
2011. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
előző vok grat a 20 kilóért:) így tovább
2011. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

akkor megpróbálom valahogy levenni a pulcsimat.. :(

2011. máj. 19. 18:00
 7/14 anonim ***** válasza:
Édes vagy! Nyugodtan viselj rövid ujjú pólót! A legfontosabb, hogy már leadtál nem keveset, és legyen kitartásod a többihez! Sok sikert! És nem kell ám gyorsan, mert akkor a szép feszes bőröd odalesz hamar. A legfontosabb ezeken túl, hogy ápolt legyél, és akkor semmi gond a kilógó karoddal :-)
2011. máj. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is vállald fel magad ami vagy.

Nekem a jobb karomon 15 cm-es vágás van vagyis műtéti heg. Nagyon csúnya. De hát ez van.:S

Senki sem tökéletes!!!

2011. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem szépek a hegek :)
2011. máj. 19. 19:21
 10/14 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vegyél fel pólót.


Ha egy túlsúlyos nőt látok nyáron 40 fokban pulcsiban vagy fekete cuccokban, arra gondolok, szegény hogy nem sül meg ez olyan szánalmas.


De ha ugyanez a hölgy ellibegne előttem mondjuk egy feltűnő pink vagy más vidám pólóban, azt mondanám: de jó neki, túlsúllyal is tudja élvezni az életet, én meg nyökögök itt az ötvenakárhány kilómmal hogy kilátszik a hájam. :((( És ilyenkor nagyon tudom irigyelni ezeket a nőket, főként hogy szerintem a ducibb nőknek sokkal szebb az arcuk.


Szerintem olyan pólót keress, aminek az ujja direkt bőre van szabva. Van egy kolléganőm, ő 125 kg. Olyan édes kis felsői vannak, moletti butikban vásárol, de vannak varratott cuccai is. Neki szépek a mellei, így arra helyezi a hangsúlyt. Általában olyanok a felsői, amik kiemelik a dekoltázsát, és kicsit "kismama" fazonúak, így nem simul a hasára. A karjánál pedig bővebbek a pólói, és egy picit hosszabbak az átlagosnál (tehát majdnem a könyökéig érnek, de vékony anyagúak és lefelé bővül az ujja)


Próbálj meg olyan butikot keresni, ahol kifejezetten nagy méreteket árulnak. Sok helyen szívesen igazítanak is rajtuk ha kell. Igaz, megkérik az árát, de érdemes néhány olyan darabot szerezned, amiben igazán jól érzed magad. Sokfajtát kell felpróbálni, de biztosan találsz! Aztán ha van varrónő ismerősöd, akkor ezek mintájára készíttethetsz többet is.

2011. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!