Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékony, de csúnya, vagy kövér...

Vékony, de csúnya, vagy kövér de szép lány?!

Figyelt kérdés
ki mit gondol, melyik a jobb. az egyik barátnőmnek éppen alakulgat valami egy sráccal, de fél, hogy amiért tulsúlyos a másik, vékony de csúnya lányt fogja választani.ti mitgondoltok melyik a jobb?
2011. máj. 19. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Már megint...


A kérdés így lenne igazságos, nem ?

Vékony vagy kövér lány ? Mindketten szépek.

2011. máj. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

Hát igaz,hogy lány vagyok,de én először mindenkinek az arcát szoktam megnézni,és ha szép arca van,de nincs olyan rossz alakja akkor simán járnék vele.Mondjuk ne legyen 200kg...

Gondolom fiúknak is hasonló a véleményük.

Rajtam és van 1-2kg felesleg. 160cm vagyok és 52kg sokan mondják,hogy szép az arcom,de nincs modell alkatom és karnyi vastagságú combom:)

14L

2011. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem szebb a csúnya arcú de vékony alakú nő. Egy csúnya arcú jó alakú nőből lehet jó nőt csinálni(smink és jó frizura+jó ruha), de egy hájas debella akármilyen arcú is, a tokák miatt nem látszik, és mivel kövér, ezért normálisan felöltözni sem tud.

26.L

2011. máj. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

Mindenkinek más az ideál, a szépség. Van, aki csak kövér lány mellett tudja elképzelni magát, van, akinek csak a vékony tetszik.


Nálam a kövérség kizáró ok, lehet akármilyen szép arca (bár én még ilyet nem láttam, a túlsúlyos nőnek az arca is pufók, nem tetszik), aki elhízott, az nálam nem lehet befutó. Ez van.


24F

2011. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, nekem a szép az a teltkarcsútól kezdődik. Az alatt lehet aranyos vagy fiús...
2011. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
A kövér nálam kizárja azt, hogy szép.
2011. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a főkérdést hagyjuk, és a magyarázatra reagálok.

Ha a fiút érdekli a lány, márpedig ha alakulgat valami, akkor igen, a másik lánnyal nem tudjuk, hogy alakul a kapcsolata, de nem hiszem, hogy a külseje fog dönteni (ha foglalkozik vele, valszeg bejön neki így is, vannak más szempontok, amik alapján választani fog...)

2011. máj. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

A kövér nálam is kizárja a szépet.

Szóval a kérdést úgy értelmezem hogy vékony csúnya vagy kövér csúnya, ez esetben meg az elsőt választanám.

2011. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

kövér nőből lehet formásat csinálni pár hónap alatt, a szép arc marad.

a csúnya lányból meg szerintem akármilyen haj, smink is csak max egy épphogy átlagosat tud kihozni (itt azokra gondolok, akiknek alapból csúnya az arcszerkezetük).

így végülis, ha mindkettő változik, az eredetileg kövér nő fog nyerni. ha nem akarnak változni, akkor inkább egyik sem.

2011. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a csúnya arc is bőven kizárja, hogy jó nő legyen. Ne akarjuk már bemesélni, hogy aki vékony, az lehet jó nő, aki meg kövér, az csak csúnya lehet, mert ez óriási baromság! Bár, kérdés hogy mi számít vékonynak és mi kövérnek...
2011. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!