Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pécsi Árkádban hol érdemes...

Pécsi Árkádban hol érdemes körbenéznem, ha nem túl drága, de trendi táskát és felsőket keresek? Gyors válasz kéne!

Figyelt kérdés
Érdekelnek olyan boltok,ahol jó cuccok vannak,de nem 6000 egy póló,hanem mondjuk "csak" 3000 vagy így valahogy.Táskát is ilyen árban szeretnék max. egy ezressel többért.Minden érdekel,csak nem vagyok pécsi,és ezért várnám a segítséget.Köszönöm :)
2009. márc. 14. 00:28
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! Hát.. én pécsi vagyok, de nem néztem körül minden boltban, szóval nem biztos h a legjobb választ kapod, de: a Deichmanban láttam táskákat 4-5000 ft-ért és a New Yorkerben mindig vannak felsők 3000 alatt is... Aboriginalban hatalmas leárazások vannak, de a pólók inkább nyáriak + a minőség szerintem nem annyira jó.. :/ C&A-ba és Jeans Clubba érdemes még szerintem benézned, ott is mindig vannak akciós darabok... remélem tudtam segíteni..
2009. márc. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,be nézek majd ezekre a helyekre is :)
2009. márc. 14. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!