Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Járhat hátránnyal férfinak...

Járhat hátránnyal férfinak nyáron a zárt cipő?

Figyelt kérdés
Mert szinte vallásos tisztelet övezi a papucsok és a szandálok térhódítását, a férfiak elflipfloposodását, elszandálosodását. Egyenes a torkomnak ugranak és lekonzervatívoznak és lehülyéznek, hogy én nem hordok ilyesmit és nem tetszik. Örökzöld érv a "csak nem fogom berohasztani a lábamat 35 fokban?". Érdekes módon nekem soha semmi bajom nincs attól, hogy nem hordok lábfejet láttató lábbelit. Sem közérzetileg, sem egészségileg.
2011. máj. 22. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet tőle semmi bajod.. Csak hordj hozzá mindig tiszta pamutzoknit. Én utálom ezt azt "elflipfloposodást":D
2011. máj. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát lehet hogy nem a legegészségesebb ha zoknira cipőt húzol nyáron mert beleizzad a lábad stb. ,de más embereken is szoktam látni sima cipőt. de nincs semmi baj ha egy férfi papucsot vagy valami normális szandálszerűséget hord, lehet, ha egyszer kipróbálnád más lenne róla a véleméyned:)
2011. máj. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem jár hátránnyal persze, de nem is biztos, hogy sok értelme van ragaszkodni hozzá. Most már elfogadott és divat a férfiaknál is nyáron a papucs meg a szandál, nincs ezzel semmi baj.


A divat és a szokások mindig változnak. Száz éve még a strandon is mindenki felöltözve ment a vízbe. Ma meg az lenne röhejes.

2011. máj. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"ha egyszer kipróbálnád más lenne róla a véleméyned"


Néhány éve egy férfi flip-flop papucs volt valami újság mellé ajándék. A tesómék vettek egy ilyen újságot és direkt viccből nekem adták a flipflopot. Levittem a Balatonra, mert arra jó volt, hogy a zuhany alá beálljak benne. Egyszer mentem ki az utcára a kempingből és nagyon nem éreztem jól benne magamat. Ugyanúgy, mint kiskoromban a szülők által erőltetett szandálban: úgy éreztem magam, mintha meztelen lennék. Úgyhogy én már aligha változom és ráadásul nem gombás a lábam és nem is büdös még a melegben sem.

2011. máj. 22. 12:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én nyáron is a deszkás cipőmbe fogok mászkálni.

És még csak a lábam se rohad bele, nem kell bekötni azt szellőzik az rendesen.

Persze nem a strandon.

Amúgy sose szerettem a szandálokat.

2011. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyelj kedves kérdező, ne az újsághoz adott 5 forintos ócska flipflops alapján ítéld meg a papucsokat. Annyi féle van... Egy picit költs többet rá, vegyél egy minőségi, szép bőrpapucsot. Abból is annyiféle van.. Van olyan is, ami nem mutat olyan borzasztó sokat a lábadból, éppen annyit, hogy kellemesen érezd magad benne, érje nyári szellő, és emellett még stabilan is tartja a lábad!:) Legalább menj be egy cipőboltba, próbálj fel egyet, próbáld ki milyen érzés! Ne feledd papucs és papucs között óriási különbség van!


Ha meg nem vagy megelégedve a lábad formájával, vagy egyszerűen csak zavar ha látják mások, akkor nyugodtan hordj zárt cipőt ha neked az a kényelmes, DE tartsd tiszteletben, hogy nagyon sok férfi szeret papucsot hordani nyáron, és ne nézz rájuk rossz szemmel!

2011. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

14:05-ös! Aranyos a válaszod. Elhiheted, eddig még egyetlen papucsos férfit sem "sorozatgyilkoltam" le az utcán, ha szembejött velem :)


Amúgy hiába vennék egy márkás, valódi bőr cuccot két pár cipő áráért, tudom, hogy nem tetszenék benne magamnak. A lábam formája átlagos, nincs bütyköm és kalapácsujjam sem és ez nem is szégyellősség. Mivel strandra is járok. Egyszerűen én nem tartom utcára valónak.

2011. máj. 22. 15:34
 8/8 anonim ***** válasza:
én is egyetértek azzal, hogy sok különbség van egy béna újságos papucs, és egy normális utcai papucs között. de ha nem érzed jól benne magad, akkor mind1, és ha a fejedbe vetted már nehezen tudnád meggyőzni magad, hogy papucsot hordj :)
2011. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!