Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a jobb márka? Nike,...

Melyik a jobb márka? Nike, Adidas, Puma?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 20:03
1 2 3 4 5
 31/48 anonim válasza:
73%
egyértelműen ADIDAS. Most egy Adidas Stan Smith hordok, egy év után is cipő, úgy, hogy egész télen azt hordtam a latyakba stb. Bőrből van tehát nem is fáztam benne. ( tavaszra meg egy Converse-t hordok, az meg van már egy éve ) Amúgy előtte is Adidasom volt, Superstar. Szóval én biztosan állítom neked, hogy jó választás az Adidas. A kínai cuccos csávóra meg ne hallgass, hülyeségeket beszél. A minőséget meg kell fizetni. Veszel egy kínait, aminek milyen az anyaga stb és 2 hónapig bírja, egy ilyen meg bírja 2-3 évig. Nekem a Superstarom 3 évig bírta. Szóval egyértelműen Adidas. (Y)
2010. márc. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
43%

1. Nike

2. Adidas

3. Puma

2010. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
100%
Én egyértelműen a pumára szavazok. Cipőben nagyon kényelmes, én nagyon szeretem. Táskában majd hamarosan fogok egyet venni, egy olyat mai nagy és trendi és minden belefér. Szeretem ezt a márkát! Conversel rossz tapasztalataim vannak már 2 ilyen cipőm volt, de egyik sem bírta tovább 1 évig. És kényelmetlen is. Szóval puma for ever. Mellékesen: a nike az még jó. Nekem az adidas viszont nem igazán jön be. :)
2010. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
Én nagy sportcucc mániás vagyok,és kedvelem mindhárom márkát,főleg ezekből van a legtöbb cuccom,és az a nagy helyzet,hogy mindháromban ki lehet fogni egyedi ultrabrutál kinézetű dolgokat,meg átlagos másodosztályú tömegcuccokat is. A tapasztalatom az,hogy a Puma csukák marha jól bírják a gyűrödést,én cipőben azt preferálom,mert futurisztikusak,áramvonalasak és egyedi design, Adi meg Nike csukák stílusjegyeit sok már cipőmárkában is fel lehet fedezni itt ott,nem annyira egyedi. Melegítő felsőben Adi/Puma a legjobb, nike meg inkább melegítő alsókban nyerő. A testhezálló musclemapping szteccs trikókból Adi/Nike cuccok nyomott emblémája is egyaránt hamar lekopik sajnos,de az anyagi miőség szerint viszont kiváló. Puma 2006 ig jelentetett meg plázákban izléses sportcuccokat,azóta nagyon elment egy tarkabarka szélsőséges nagyondivat irányba,ami már nem annyira tetszik ami a textileket illeti. De az oldskull cuccok mindháromnál örök stílus
2010. szept. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
Mi az a korábbi kommentben a Váci utva fikázás,ezt nem értem.Attol hogy valakinek nem telik drágább cuccra,még irigységből nem kell lefikázni ,azt amit látható hogy jó minőség. Nem korrekt. Láttam hogy mik vannak egy lenyón,láttam hogy milyenek vannak egy kinai boltban, vagy a nyóckeri csorisoron, meg látom mik vannak a plázákban/Váci útcai butikokban. Szemmel látható a minőség beli különbség. Váci utcai butikokban még szar terméket nem láttam minőségileg. Azok a termékek számítanak hamisítottnak,amik harmadosztályú anyag-minőségűek és első osztájú emblémával akarnak megtévesztők lenni. Akinek van szeme,tapintása,az ki tudja szürni hogy mi a gagyi és mia a nem. Itt nem a cimke a meghatározó,azt akármilyen nyomorák koppintók leutánozhatják. De azoknak az a céljuk hogy a szar minőséget adják el megtévesztő cimkével.
2010. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
Én eddig kínaiban jártam, 1-2 havonta vehettem másik cipőt. Leértékelésen 9ért vettem egy Nike-t tavaly okt-ben, most ment tönkre. Elég emberfüggő hogy kinek melyik tetszik, én pl azért szeretem a Nike-t mert van visszafogott, elegáns cipője amin nincs minta mint pl. a Puma-nak, ill. ebből kifolyólag csak Nike-t használok, így a pumáról nem tudok mit mondani
2010. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%
Adidas
2011. szept. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
10%

Ezek mind szarok!

Budmil, Umbro, Joma ezek a jók, a Nájki, Gagyidas és a másik sehol sincs ezekhez képes.

2013. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
#38 Ja és a Kappa-t kihagytam!
2013. szept. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim válasza:
62%

A puma SZAR...

az Adidas a LEGJOBB!! a Nike meg átlag.

2013. nov. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!