Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a jobb márka? Nike,...

Melyik a jobb márka? Nike, Adidas, Puma?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 20:03
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:
38/40! te akkora hülye vagy hallode...
2013. nov. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Eltekintve, hogy több mint fél évtizedes a kérdés, azért így mai szemmel én is választ adnék rá.

Én a Pumát nem számítanám bele, mivel az Adidas és a Puma testvérmárka. Szó szerint, anno két testvér alapított egy céget azt hiszem Németországba, de összevesztek, és a céget két másikra osztották fel, az egyik lett a Puma, a másik pedig az Adidas. Azonban mára a Puma olyan szinten leértéktelenedett, hogy szerintem egy mondatba meg se lehetne említeni a másik két márkával.

Én a Nike-t jobban szeretem, sokkal színesebb, és még is sokkal egyszerűbb mint az Adidas. Az Adidast annyiban preferálom jobban, hogy sokkal kreatívabb, de ezt a jelzőt is szerintem csak Jeremy Scott kampányának köszönhetik, hiszen azért valljuk be a pandás, a csontos, meg a szárnyas cipőit senki sem tudja überelni. Jelenleg a népszerűségét az Adidas a Superstarjaval, és a Yeezy kollekciójának köszönheti (ebből az utóbbi inkább a formabontóbb, de persze az Adidasnak is vannak átlagos cipői).

Szerintem a Nike az egyedi és a letisztult között mozog, ezért is szeretem jobban. Ennyi. :D

2016. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim válasza:
Adidas
2017. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim válasza:
Adidas , vagy Under Armour.
2018. jún. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:
Puma
2019. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:
Nekem mindháromtól van cuccom, úgyhogy nem tudok választani, mindhárom jó. (És ha valaki szóba hozta az Under Armour-t - mint lehetséges negyedik alternatívát - az is nagyon király. :)
2019. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:

1.adidas főleg cipőkben imádom őket

2.puma táskák főleg

3.nike pólókban,nadrágokban,zoknikban

2019. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Cipőkből mindhárom márkából van párhuzamosan, már évek óta. Gyakorlatilag a kérdés kiírása előtt is így volt.

Jelenleg van 2 Puma, 1 Adidas és egy Nike cipőm, sportos vonalon.

Eddigi tapasztalataim alapján

1. Adidas

2. Nike/Puma

Nálam az Adidas cipők tovább bírják, tartósabbak. A Nike vagy a Puma hamarabb szelídül udvari cipővé (amiben max a kis boltba ugrok le, meg az udvaron viselem), persze még így is nagyságrendekkel tovább bírja mint a kínai szarok. Design szempontjából viszont a Nike tetszik a legjobban.

febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!